• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Odkryj magię

Magia istniała od zawsze. Dzięki białej magii pomagano odzyskać zdrowie w sferze fizycznej i emocjonalnej. Natomiast czarną magię wykorzystywano, aby zaszkodzić ludziom. Magia jest tak potężna, że budziła strach. Stopniowo ją tępiono, głosząc, że jest złem. Palenie czarownic i wiedźm oraz magicznych ksiąg, ośmieszanie magii, to tylko niektóre z działań podejmowanych w celu jej zniszczenia.

Jednak gdy wszystko zawodzi, nic nam nie może pomóc, to często szukamy pomocy i wsparcia w magii. Magiczne rytuały, czary, zaklęcia, wróżenie z kart, amulety i talizmany. Współdziałanie z naturą również stanowi rodzaj magii. Dlatego wszystkie rośliny, kamienie, zwierzęta są z nią mocno powiązane i wykazują magiczne działania.

Na naszej stronie, podpowiemy Wam, jak możecie dzisiaj odkryć magię w życiu, jak wykonywać rytuały przywołujące miłość, zdrowie i finanse. Jak żyć i wspierać się magią pochodzącą od ziół, kamieni i planet.

 • Wróżka Ewelina

Zielnik miłości

ziołaDawno temu ludzie stosowali różne sposoby „na miłość”. Na jej przyciągnięcie, rozbudzenie, czy wzniecanie pożądania. Najpopularniejszą techniką były zioła. Kiedyś większość kobiet (bo to one głównie korzystały z magii ziół) potrafiła sama przygotowywać miłosne zioła.
Obecnie mamy internet, w którym możemy znaleźć nie tylko gotowe przepisy na sporządzenie miłosnych mikstur, lecz również zamówić gotowe talizmany. Chciałabyś kogoś poznać, zakochać się? Wypróbuj zioła, które pomogą ci zdobyć wymarzoną miłość.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Metody uzdrawiania energią

receUzdrawianie energią jest traktowane różnie. Z jednej strony krytykowane jako coś absurdalnego i nieskutecznego, z drugiej w uzdrawianiu energią wiele osób dostrzega „lekarstwo” na wszystkie choroby, których lekarze nie potrafią rozpoznać i uleczyć. Na czym polega uzdrawianie energią?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Jak świętować Noc Kupały

wianekNoc Kupały zwana też Sobótką to stare, słowiańskie święto. Obchodzona w najkrótszą noc w roku, przypada 21-22 czerwca. Nie należy jej mylić z Nocą Świętojańską, którą obchodzimy dwa dni później.
Noc Kupały to radosne wydarzenie, które upływa pod znakiem wspólnej zabawy opartej w dużej mierze na magii. Wszystko co robimy ma swoje uzasadnienie. Palenie ogniska, wyplatanie i puszczanie wianków, czy kąpanie się w wodzie. Jak świętować Noc Kupały?

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Jak pomóc zmarłemu

cemnatrzKażdy stracił kiedyś kogoś bliskiego. Oprócz bólu po stracie i tęsknoty, towarzyszy nam bezsilność. Poczucie, że nie możemy nic zrobić, nic powiedzieć, przytulić, pomóc. Nie do końca tak jest. Możemy pomóc swoim zmarłym bliskim. Zwłaszcza, że czasami tej pomocy potrzebują.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Jestem uzależniona od wróżb i wróżek

telefonMąż odszedł, a ja nie umiem dalej żyć. Co mam robić? Czy czeka mnie jeszcze coś dobrego w życiu?- tak Monika zaczęła swoją pierwszą rozmowę z wróżką Eweliną. Wróżka jej pomogła. Lepiej niż jakakolwiek przyjaciółka i rodzina. Wkrótce zadzwoniła drugi raz i trzeci. Aż pewnego dnia nie umiała już normalnie żyć bez konsultacji ze „swoją wróżką”.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Czy wróżka jest lepsza od psychologa

puzDawno temu nie było psychologów. Były za to wróżki. Człowiek, który miał problem, nie wiedział co ma robić, kierował się do wróżki. Nie tylko doradziła, lecz również wysłuchała i udzieliła wsparcia. Czy wróżka może więc zastąpić psychologa? A może sama potrzebuje psychologa albo psychiatry? W jaki sposób pomaga wróżka a w jaki psycholog?

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Ochrona przed światem astralnym

zjawaŚwiat duchowy to nie tylko anioły, mieniące się energie, czy zmarli. To również istoty demoniczne, bezwzględne i złe, które nie chcą żeby ludzie rozwijali się duchowo. Najlepiej gdyby byli pochłonięci wyłącznie materią i nie ingerowali w świat duchowy.
Im mocniej i głębiej wkraczasz w duchowość- tym bardziej narażasz się na ataki astralne. Nie przyciągasz demonicznych bytów dlatego, że jesteś złą osobą, ale dlatego, że stanowisz dla nich zagrożenie. To ważne, ponieważ wiele atakowanych osób jest przerażonych i zadaje sobie pytanie: dlaczego ja, czy jestem złą osobą?

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Jest ich dwóch. Którego wybrać?

kobietaCzasami długo jesteś sama. Nie pojawia się nikt, kto poruszyłby twoje serce, nie ma nikogo, z kim chciałabyś się spotykać. I nagle pojawia się jeden mężczyzna. A krótko po nim zjawia się następny. Nie jest to dziwne. Zmienia się twoja energia, czujesz się pewniej, radośniej. Wiesz, że komuś się podobasz więc zaczynasz przyciągać innych.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Magiczne lalki

lalkiKażdy słyszał o laleczkach Voodoo. Przeciwieństwem lalek Voodoo są lalki Żadanice. Co je łączy? Te i te robimy samodzielnie. Co je dzieli? Intencja. Laleczki Voodoo robimy po to, żeby kogoś skrzywdzić, natomiast Żadanice w dobrym celu.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Skrypty runiczne

skryptrunicznyMam wytatuowany niewielki skrypt runiczny na zdrowie- mówi Agnieszka, która skrypt wytatuowała sobie na karku. Czuję się dużo lepiej, nigdy nie byłam nawet chora.
Bez obaw. Jeżeli nie lubisz tatuaży, to skrypt runiczny możesz równie dobrze narysować pisakiem na ciele, na kartce papieru, czy ubraniu. I tak zadziała.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Jak kontaktują się zmarli?

schodyWojtek nigdy nie zastanawiał się czy istnieje życie po śmierci. Jak sam mówi: „Gdy umarł mój ojciec doznałem szoku. Nie mogłem w to uwierzyć, ale czułem jego obecność, a kilka razy wyraźnie słyszałem jego głos i raz widziałem go jak stoi w drzwiach. Poszedłem do lekarza, zapisał mi jakieś leki, nie pomogło. Potem do księdza. Trochę mi pomógł. Nadal nie rozumiem, dlaczego to mnie spotkało. I czy to zupełnie normalne, że widziałem zmarłego”.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Regulowanie czakr wahadełkiem

wahadełkoOczyszczanie i regulowanie czakr wahadełkiem nie jest trudne. Wymaga jednak pewnego doświadczenia w pracy z wahadełkiem i energią. Na pewno należy wcześniej nieco „zaprzyjaźnić” się ze swoim wahadełkiem, czyli poćwiczyć i wzajemnie się dostroić.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Wróżenie ze świecy

swiecaWróżenie ze świecy nie jest trudne. Ogień symbolizuje namiętność, dlatego świece doskonale nadają się do wróżb miłosnych. Jednak jeżeli potrzebujesz odpowiedzi w zupełnie innych obszarach życiowych, to również możesz wróżyć ze świecy. Wszystko czego potrzebujesz, to świeca w odpowiednim kolorze oraz dobrze sformułowane pytanie oraz skupienie wewnętrzne.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Majowa magia kwiatów

tulipanyMaj nazywany jest miesiącem miłości. Podobno łatwiej się wtedy zakochać. Nic dziwnego, że maj to idealna pora na zbieranie kwiatów, które doskonale nadają się do magicznych rytuałów. Energie kwiatów (podobnie jak ta prawdziwa miłość) są bardzo delikatne. Korzystnie podziałają nie tylko na uczucia, lecz również w rytuałach ochronnych, oraz tych na poprawę finansów.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Łapacz snów. Amulet, który chroni sny

łapaczsnowNikt nie lubi koszmarów sennych. Spokojna noc, wypełniona przyjemnymi i kolorowymi snami- to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż wybudzanie się w nocy z panicznym krzykiem. Jednym ze sposobów na pozbycie się koszmarów są łapacze snów.

Czytaj więcej

 • annas

Sprzedaż mieszkania (domu). Rytuał

domOd dłuższego czasu próbujesz sprzedać mieszkanie lub dom i... nic. Sprzedaż ani drgnie. Klienci oglądają, nie kupują. Możesz czekać bezczynnie, denerwować się, użalać albo „schodzić” z ceny. Jednak te „metody” nic nie dają.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Taniec brzucha a czakry

bTaniec brzucha jest zmysłowy. Chyba każda kobieta patrząc na Shakirę pomyślała, że chciałaby się tak ruszać. Taniec brzucha powiązany jest głównie z 2 czakrami: seksualną i splotu słonecznego.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Czym jest wróżbiarstwo

wrozeniePoznawanie tajemnic przyszłości jest ekscytujące. Idąc do wróżki zawsze mamy nadzieję, że w przyszłości skrywają się dobre niespodzianki. Jakaś wielka miłość, duże pieniądze, kariera czy utalentowane dzieci. Kieruje nami ciekawość i nadzieja. Wróżka ma nam podać najlepsze rozwiązanie problemów, najlepiej niezawodne i gotowe. Dlatego klienci pytają: jak, kiedy, czy, po co. I są to pytania stale aktualne, które nie zmieniają się od lat.

Czytaj więcej

 • annas

Rok 2016 pod władaniem Marsa

marsKłótliwość, niepokój, nawet agresja. Równocześnie aktywność i ambicje, które sprzyjają karierze zawodowej. To niektóre z wyznaczników Marsa. Każdy rok astrologiczny przepełniony jest energią jednej z planet. 20 marca 2016 roku rozpoczął się rok Marsa. Jak wpłynie na nas jego energia?

Czytaj więcej

 • annas

Wiosenna magia

c_200_150_16777215_00_images_dziewczyna.jpgPoczątek wiosny to magiczny czas. Słońce wchodzi w znak Barana i z każdym dniem jest cieplej i jaśniej. Dni między 21 a 25 marca były okresem w którym obchodzono różne święta religijne i duchowe. Słowianie zwali je Jare Gody i świętowali odejście zimy i nadejście wiosny. Sabat Ostara to wiccańskie święto zwane również małym sabatem. Obchodzone podczas równonocy, kiedy Słońce wchodzi w znak Barana. To idealny czas na rytuały, medytacje, modlitwy i czary. Prawie każdy wykonuje w tym czasie rytuały. Sporo osób nawet o tym nie wie.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.