• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Czym jest wróżbiarstwo

wrozeniePoznawanie tajemnic przyszłości jest ekscytujące. Idąc do wróżki zawsze mamy nadzieję, że w przyszłości skrywają się dobre niespodzianki. Jakaś wielka miłość, duże pieniądze, kariera czy utalentowane dzieci. Kieruje nami ciekawość i nadzieja. Wróżka ma nam podać najlepsze rozwiązanie problemów, najlepiej niezawodne i gotowe. Dlatego klienci pytają: jak, kiedy, czy, po co. I są to pytania stale aktualne, które nie zmieniają się od lat.

Często dobra wróżka wcale nie zgłębiała żadnych książek, nie spędziła wielu dni na studiowaniu teorii wróżbiarstwa. Jednak poświeciła sporo czasu na rozmowy z ludźmi, wysłuchała wielu zwierzeń. Wiele razy stawiała karty w których po prostu widziała odpowiedź na zadawane pytania i zobaczyła wydarzenia z przyszłości. Tak, to jest możliwe.

Wróżki najlepiej orientują się w kartach, niektóre wróżą z ręki, równie często korzystają z numerologii, a czasami zdarza się, że znają się na astrologii. W pewien sposób techniki wróżbiarskie przenikają się. Niektórzy klienci uważają, że technika wróżenia ma znaczenie. Zwykle kobiety bardziej wierzą „w karty” niż mężczyźni. Osoby racjonalne wybierają numerologię (liczby i wyliczenia stwarzają wrażenie, że wróżba nie jest przypadkowa i intuicyjna) oraz astrologię (która jest bardzo uporządkowana i teoretyczna). Natomiast osoby sceptyczne deklarują, że nie wierzą w żadne wróżby.

metody wróżbiarskie

wróżenie z kart

To jedna z popularniejszych technik wróżbiarskich. Wróżki i karty znane są od stuleci i niezmiennie cieszą się powodzeniem. Gdyby wróżby nie sprawdzały się, to wróżki nie miałyby zajęcia. Jednak na brak klientów nie mogą narzekać, a dobre wróżki mają stałych klientów. Wróżka może wróżyć z kart Tarota, z kart klasycznych, wyroczni czy kart anielskich. Oczywiście nie ma żadnych badań odnośnie sprawdzalności wróżby z kart. Jednak ta metoda cieszy się chyba największym powodzeniem. Jest szybka, w przeciwieństwie do wymagającej obliczeń numerologii i astrologii.

horoskopy

Horoskop sporządza astrolog. Zwykle astrolog zaznacza, że nie jest wróżką, a astrologia to wiedza poparta szczegółowymi obliczeniami. W horoskopie widać osobowość, uzdolnienia i przyszłość. Dużą popularnością wśród klientów ma horoskop porównawczy, gdzie widać czy partnerzy do siebie pasują, co ich łączy, co dzieli.
Osoby znające wyłącznie astrologię „gazetową”, czyli krótkie prognozy dla poszczególnych znaków zodiaku, nie mają zbyt dobrego zdania o astrologii. Jednak warto wiedzieć, że takie „gazetowe horoskopy” mają niewiele wspólnego z astrologią. Profesjonalny kosmogram zadziwiająco dokładnie oddaje nasz obraz. Do jego sporządzenia potrzebna jest dokładna data urodzenia, godzina i minuta oraz miejsce urodzenia.

numerologia

Numerolog nie daje takich dokładnych odpowiedzi jak wróżka. Sporządza portret numerologiczny, który jest jak „obraz” klienta. Tego jaki jest, co lubi, z czym ma (miał, może mieć) problemy. Liczba drogi życia, którą najczęściej znajdujemy w gazetach czy artykułach o numerologii, to zaledwie niewielki skrawek tej metody. Daty urodzenia nie zmienimy, jednak możemy zmienić np. drugie imię, co zmodyfikuje nasze wibracje i w rezultacie odmieni nam los. Numerolog doradza jakie mogą to być liczby. Chodzi o to, żeby były jak najbardziej dopasowane do danej osoby oraz do liczby z jej drogi życia. Czy numerolog zna przyszłość? W ogólnym zarysie widać ją w portrecie numerologicznym. Jednak takich szczegółów jak widać w kartach- nie poda. Nie określi czy twój mąż będzie brunetem czy blondynem.


chiromancja, czyli wróżenie z ręki

Cyganka prawdę ci powie... Czy rzeczywiście? Wróżba polega na czytaniu linii na dłoni oraz różnych znaków. Linie, dłoń, znaki zmieniają się z biegiem czasu. Dobry chiromanta odczyta z ręki przeszłość i przyszłość oraz wiele innych szczegółów. Może podać liczbę partnerów, dzieci oraz cechy osobowości klienta, długość życia. Widzi problemy zdrowotne, aspekty zawodowe oraz materialne. Przy tej formie wróżenia najlepszy jest kontakt osobisty z klientem. Jednak czasami klient może przesłać skan albo zdjęcie swoich dłoni i na ich podstawie wykonywana jest wróżba.

Wróżbiarstwo jest przyjemne, jest również ekscytujące. Zwłaszcza kiedy wróżka zagląda w karty i mówi takie rzeczy, których wiedzieć nie powinna. Nikt nie wynalazł jeszcze 100% sprawdzalnego sposobu na przepowiadanie przyszłości. Wróżby czasami się sprawdzają, a czasami nie. Wiedza wróżki i stosowane techniki mogą mieć wprawdzie jakieś znaczenie we wróżbiarstwie, jednak o wiele ważniejsza jest intuicja oraz doświadczenie.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.