• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Sprzedaż mieszkania (domu). Rytuał

domOd dłuższego czasu próbujesz sprzedać mieszkanie lub dom i... nic. Sprzedaż ani drgnie. Klienci oglądają, nie kupują. Możesz czekać bezczynnie, denerwować się, użalać albo „schodzić” z ceny. Jednak te „metody” nic nie dają.

Denerwowanie się i użalanie tylko obniżą wibracje a schodzenie z ceny wzbudzi podejrzliwość klientów. Podstawą jest zawsze dobry agent, najlepsze zdjęcia i realna cena. A jeżeli to nie skutkuje? Można połączyć je z innymi sposobami, które przyspieszą sprzedaż.

Są inne metody na szybką sprzedaż nieruchomości. Tak, to prawda, że są magiczne, nieco szamańskie. Nie trzeba stosować wszystkich (chociaż nie zaszkodzi). Jeżeli jednak w nie nie wierzysz- to sobie daruj. Podejrzliwość i mechaniczne wykonywanie magicznych czynności, w które uwierzyć nie możesz- mija się z celem.

oczyszczanie przestrzeni

Oczyszczenie nieruchomości to podstawowa sprawa. Sprząta i czyści każdy. Jednak kluczowe jest usunięcie z widoku wszystkich prywatnych rzeczy, w szczególności prywatnych zdjęć. To, co się tobie podoba, niekoniecznie wzbudzi zachwyt klientów. Poza tym przestrzeń bez prywatnych bibelotów wygląda czysto i uruchamia w kupującym wyobraźnię. Zaczyna on sobie wizualizować co by postawił w danym miejscu.
Jeżeli rozstałaś się z partnerem to koniecznie jak najszybciej usuń jego rzeczy z mieszkania.

okadzanie

Pomaga w uwolnieniu zgromadzonej negatywnej energii w nieruchomości oraz naładowaniu pozytywną. Spowoduje to, że klienci będą lepiej się czuli w danym mieszkaniu. Jeżeli ktoś źle się czuje w danym miejscu, to nie będzie chciał tam przebywać. I odwrotnie. Im lepiej, radośniej się tam czuje- tym chętniej chce tam przebywać.

W celu usunięcia negatywnej energii z domu stosujemy okadzanie wszystkich pomieszczeń. Zioła palimy w kadzielnicy. Przestrzeń oczyszcza dym ze spalanych ziół. Najlepsze są zioła, które sama zbierałaś. Jednak możesz je również zakupić w sklepie. Do oczyszczania z negatywnej energii najlepsza jest biała szałwia, sosna, werbena, jałowiec, majeranek, rozmaryn oraz mięta. Natomiast do „naładowania” przestrzeni pozytywną energią użyj lawendy, słodkiej trawy. Z kadzielnicą obejdź wszystkie pomieszczenia. Zacznij od piwnicy, potem przejdź do zachodniej części domu. Oczyszczaj zgodnie z ruchem wskazówek zegara, kadzielnicą kręć w lewa stronę. Otwieraj również szafki, żeby dym dostał się również w zamknięte miejsca. zwróć uwagę na kąty w których lubi gromadzić się „stara” energia. Możesz przy tym wypowiadać „zaklęcia” (mentalnie albo głośno).
Na końcu otwórz okna, żeby negatywna energia mogła się wydostać.

palenie świec

Wzmacnia każdy rytuał. Świece również oczyszczają przestrzeń oraz przyciągają w energii potencjalnych klientów.
Jakie świece palić?
Najlepiej z naturalnego wosku. Ważne są kolory. Do oczyszczania użyj świec białych. Potem warto palić świece brązowe i zielone. Paląc białą świecę uważnie obserwuj w jaki sposób się pali. Jeżeli mocno dymi, rozlewa się albo „pryska”- oznacza to, że w danej przestrzeni są jakieś blokady, które utrudniają bądź uniemożliwiają sprzedaż.
Każda świeca musi wypalić się do końca. Jej resztki najlepiej zakopać w ziemi lub zawinąć w woreczek i wrzucić do rzeki.

Po zapaleniu białej świecy powiedz: niech w płomieniu tej świecy spłoną wszystkie negatywne energie, które blokują sprzedaż tego domu/mieszkania. Niech ta świeca wskażę drogę osobie, która kupi ten dom/mieszkanie. Dziękuję.

Następnego dnia zapal 6 zielonych świec (ochrona domu jako budynku i uzdrowienie emocji). Zielone świece ustaw w kółko a w środku postaw złotą świecę (przyciągnie pieniądze). Na złotej świecy wydrap (igłą, gwoździem, paznokciem) adres domu. Powiedz: Niech ta świeca przyciągnie klientów, którzy kupią ten dom/mieszkanie.

Okadzenie i palenie świec oczyści i odblokuje natychmiast energię w pomieszczeniach. Klienci powinni zacząć się pojawiać, a sama sprzedaż nastąpić w ciągu 30 do 90 dni od przeprowadzenia rytuałów.

inne proste metody

  • na klamce zawiąż czerwoną nitkę. Symbolizuje ona odcięcie się w energii od danej nieruchomości.
  • skrypt runiczny. Kredą wypisz runy w następującej kolejności Perdo - Raido - Jera - Fehu – Wunjo. Koniecznie na drzwiach (w tym wejściowych) oraz na lustrach. Skrypt możesz ewentualnie „pisać” palcem.  
  • Św. Józef jest patronem sprzedających i kupujących nieruchomości. Podobno zakopanie figurki św. Józefa niedaleko domu, bardzo pomaga w jego sprzedaży. 

pożegnanie domu

Jeżeli już wysprzątasz dokładnie dom, okadzisz, to podziękuj mu za wszystkie spędzone wspólnie lata. Powiedz, że czas na zmiany, żeby wybrał sobie nowych, dobrych lokatorów.
I najważniejsza sprawa. Nie sprzedasz nieruchomości jeśli jej nie „puścisz”. Oznacza to, że jeżeli któryś z domowników czuje się tak mocno przywiązany do mieszkania (chociaż tego głośno nie powie) to mentalnie wcale nie chce się stamtąd wyprowadzać.
Najważniejszą sprawą zawsze jest wewnętrzne przekonanie i pewność, że chcemy sprzedać lokal. Inaczej wszystkie rytuały nie zadziałają. Wiele razy tylko nam się wydaje, że „puściliśmy” dom. Przecież chcemy sprzedać. Na pewno jesteś gotowa rozstać się z mieszkaniem? Musisz tego chcieć, nie mieć żadnych wątpliwości, ani żalu.

Nie możesz nieustannie rozmyślać o tym kiedy sprzedasz nieruchomość. Po zastosowanych rytuałach, należy jak najmniej myśleć o sprzedaży.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.