• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Odkryj magię

Magia istniała od zawsze. Dzięki białej magii pomagano odzyskać zdrowie w sferze fizycznej i emocjonalnej. Natomiast czarną magię wykorzystywano, aby zaszkodzić ludziom. Magia jest tak potężna, że budziła strach. Stopniowo ją tępiono, głosząc, że jest złem. Palenie czarownic i wiedźm oraz magicznych ksiąg, ośmieszanie magii, to tylko niektóre z działań podejmowanych w celu jej zniszczenia.

Jednak gdy wszystko zawodzi, nic nam nie może pomóc, to często szukamy pomocy i wsparcia w magii. Magiczne rytuały, czary, zaklęcia, wróżenie z kart, amulety i talizmany. Współdziałanie z naturą również stanowi rodzaj magii. Dlatego wszystkie rośliny, kamienie, zwierzęta są z nią mocno powiązane i wykazują magiczne działania.

Na naszej stronie, podpowiemy Wam, jak możecie dzisiaj odkryć magię w życiu, jak wykonywać rytuały przywołujące miłość, zdrowie i finanse. Jak żyć i wspierać się magią pochodzącą od ziół, kamieni i planet.

 • annas

Czy Tarot online się sprawdza

 

tarotW internecie mamy mnóstwo aplikacji, dzięki którym możemy sobie sami powróżyć. Użytkownik widzi odwrócone karty Tarota i może sobie wybrać jedną czy kilka kart, albo nawet wygenerować cały rozkład. Oczywiście wcześniej zadaje pytanie. Czy takie wróżby są wiarygodne i czy się sprawdzają?

Czytaj więcej

 • annas

Kim jest i czym zajmuje się wróżka

tarotWróżki często traktujemy „z przymrużeniem oka”. Jednak liczba klientów korzystających z ich usług ciągle rośnie. Tempo życia i błyskawiczne zmiany, powodują, że czujemy się coraz bardziej zagubieni. Często nie potrafimy czy boimy się dokonać wyboru. Pójście do wróżki, która przecież „zna odpowiedź” na każde pytanie, wydaje się nam sensownym rozwiązaniem.

Czytaj więcej

Pieniądze. Jak je przyciągnąć

Jak przyciągnąć pieniądzePieniądze to nie wszystko. Jednak dobrze gdy są, bo ułatwiają i uprzyjemniają życie. Magia finansowa cieszy równie dużym powodzeniem jak magia miłosna. Ludzie często przychodzą do wróżek z pytaniem: jak przyciągnąć pieniądze?

Pieniądze stanowią formę energii. Wierzysz w magię, czy nie- warto zastosować kilka sposobów. A może zdecydujesz się na rytuały finansowe, dzięki którym przyciągniesz bogactwo do swojego życia?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Jak zrobić runy?

Runy zrobione własnoręcznieJak zrobić runy?

Runy są magicznymi znakami i symbolami. Służą do wróżenia, a poszczególne runy mają moc amuletów i wykazują właściwości magiczne. Dzięki temu mogą nas chronić, jak również przyciągać pozytywne zdarzenia i osoby.

Możemy kupić gotowe runy w sklepie, ale najlepiej wykonać je samodzielnie na przykład z drewna, kamieni czy z gliny, a nawet z papieru. Włożona w ich wykonanie energia sprawi, że nawiążemy z nimi lepsze połączenie w energii i zyskają większą moc.

Wykonanie run wcale nie jest trudne. Wymaga jednak nieco czasu oraz chociaż minimalnych zdolności plastycznych (runy należy odwzorować dokładnie, a nie pobieżnie). Warto jednak spróbować, ponieważ runy nie tylko będą twoimi osobistymi amuletami, ale również będą się oryginalnie prezentować.

Czytaj więcej

 • annas

Magia świec. Kolory.

swiecaMagia świec

Płonąca świeca symbolizuje nasze życie. Łączy ziemię z niebem, dlatego za jej pośrednictwem kierujemy „w górę” swoje prośby czy podziękowania. Celem magii świec jest ochrona i wspieranie naszych działań.

Czytaj więcej

 • annas

Jak wpływa na nas pełnia księżyca.

pełnia Jak wpływa na nas pełnia?

Pełnia wpływa w szczególny sposób na kobiety. Na emocje, wygląd, na to co mówimy i robimy. Na sny i na to jak śpimy. A w zasadzie wiercimy się całą noc albo nabieramy wielkiej ochoty na seks. W każdym razie drugie imię pełni brzmi bezsenność.

Czytaj więcej

 • annas

Żeby zajść w ciążę. Rytuały płodności.

dzieckoMagiczne sposoby na poczęcie dziecka

Problem z zajściem w ciążę mają kobiety niezależnie od wieku. Teraz jak i dawniej próbowano zaradzić niepłodności. Kiedyś wspomagano się medycyna naturalną i białą magią. Dopiero niedawno zaczęto naukowo diagnozować niepłodność. W wielu przypadkach leczenie pomaga. Czasami jednak zawodzi i możemy skorzystać albo wspomóc się nieinwazyjnymi magicznymi metodami.

Czytaj więcej

 • annas

Magia ziół. Wrotycz.

wrotyczWrotycz oczyszcza energie i odczynia uroki miłosne

Wrotycz to pospolita roślina o wielu właściwościach leczniczych oraz magicznych. Wrotycz jest niezastąpiony w oczyszczaniu energetycznym oraz przy usuwaniu uroków miłosnych.
Zioło to jest łatwe do rozpoznania przez początkujące „zielarki”. Dosyć wysoka łodyga zakończona jest żółtymi kwiatkami. Posiada silny, kamforowy zapach.
Trujący w zbyt dużych ilościach. Dlatego nie namawiamy do picia i spożywania wrotyczu. Jednak w rytuałach magicznych nie zagraża zdrowiu.

Czytaj więcej

 • annas

Jak pomaga nam kot

kot Jak pomaga nam kot?

Tajemniczy, uparty, niezależny, zwinny i zupełnie nieprzewidywalny. Na pierwszy rzut oka, robi co chce. Jednak jest niesamowicie empatyczny i czujny.

Koty potrafią doskonale porozumiewać się telepatycznie. Gdyby człowiek również to potrafił, byłby zaskoczony o czym może porozmawiać z kotem. Kot posiada bowiem wiele magicznych zdolności. Jakich?

Czytaj więcej

 • annas

Magia ziół. Pokrzywa

PokrzywaMagia pokrzywy

Pokrzywę zna każdy. Powszechnie zwana chwastem, rośnie niemal w każdym miejscu, przy domach, drogach, na polach i na łąkach. Kwitnie od maja do listopada, bez problemu znajdziesz ją, zerwiesz i zastosujesz. Posiada wiele właściwości zdrowotnych i magicznych, które warto wykorzystać. Wiedzą o tym doskonale zielarki, które od lat znają jej właściwości.

Czytaj więcej

 • Wróżbita Michał

Skuteczny rytuał

skuteczny rytuałSkuteczny rytuał

Rytuały magiczne to czynności, dzięki którym osiągniesz swój cel. Możemy je podzielić na rytuały ochronne, miłosne, finansowe.

Wiele osób jest zawiedzionych. Mówią, że zrobili rytuał dokładnie według opisu, a jednak on nie zadziałał. Dlaczego tak się dzieje? Czy są rytuały skuteczne i nieskuteczne? Co zrobić, żeby rytuał był skuteczny?

Czytaj więcej

 • annas

Czy wierzyć w przesądy ślubne i ciążowe

c_200_150_16777215_00_images_stories_odkryj-magie_lub.jpgPrzesądy ślubne

Jeżeli ślub, to tylko w miesiącu z literką „r” ? A może podczas ciąży nie robisz żadnych zakupów dla dziecka?
Ilość przesądów „ciążowych” i „ślubnych” jest ogromna. Większość z nas śmieje się z nich i traktuje je z przymrużeniem oka. Trzeba przyznać, że niektóre są całkiem absurdalne. Zwłaszcza te dotyczące ślubu i ciąży.

Czytaj więcej

 • annas

Powróż sobie sama z obrączki

c_200_150_16777215_00_images_stories_odkryj-magie_obraczki.jpgZ obrączki można wróżyć

Kiedy wyjdę za mąż? Czy będę miała dzieci, jakiej płci i ile? Jak będzie miał na imię mój mąż? Chciałabyś znać odpowiedź na te pytania?

Możesz powróżyć sobie już teraz. Wróżby z obrączki to znany od lat, stary ludowy sposób na wróżenie. Podobno wróżba często się sprawdza. Zatem, do dzieła.

Czytaj więcej

 • annas

Magia świec. Jak zacząć

Magia świecMagia świec

Na pewno chociaż raz w życiu wykonałaś rytuał ze świecą. Nie wierzysz? To przypomnij sobie urodziny, tort, życzenia i zdmuchiwanie świeczek.
Rytuał to celowe działanie magiczne. Wykonujemy go, żeby oczyścić czy polepszyć określone sfery w naszym życiu. Uczuciową, finansową, zawodową, miłosną. Spełnić swoje marzenia i życzenia. Najbardziej popularne i przydatne rytuały oddziałują na jeden, określony problem, który wymaga uzdrowienia.

Czytaj więcej

 • annas

Co mówi twoje serce? Nów w znaku Lwa

Nów w LwieNów w Lwie

W piątek przypada nów Księżyca w znaku Lwa. Rozpoczyna się koło godz. 17 i od tej godziny można zacząć rytuały związane z nowiem. Lew to znak ognia, powiązany mocno z naszym sercem. Czy wiesz co mówi twoje serce? Czego pragnie, czego się boi?

Czytaj więcej

 • annas

Magia ziół. Cykoria

Magia ziół. CykoriaCykoria. Otwiera na bezwarunkową miłość

Jeśli cykoria przyciąga twoją uwagę, to znaczy, że może ci pomóc. Jej zastosowanie jest szerokie, zarówno jeśli chodzi o zdrowie, jak i magię.

Jeszcze w XIX wieku na Litwie, wierzono, że powieszona na ścianie, chroni przed chorobami, zwłaszcza epidemiami. Zastosowanie lecznicze zostało potwierdzone w medycynie. Cykoria obniża poziom cholesterolu, działa przeciwzapalnie, żółciopędnie.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.