• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Skrypty runiczne

skryptrunicznyMam wytatuowany niewielki skrypt runiczny na zdrowie- mówi Agnieszka, która skrypt wytatuowała sobie na karku. Czuję się dużo lepiej, nigdy nie byłam nawet chora.
Bez obaw. Jeżeli nie lubisz tatuaży, to skrypt runiczny możesz równie dobrze narysować pisakiem na ciele, na kartce papieru, czy ubraniu. I tak zadziała.

co to jest skrypt runiczny

Minimum trzy runy ułożone w ciągu, to tak zwane skrypty runiczne. Skrypt runiczny ma większą moc niż pojedyncza runa. Jednak samodzielne komponowanie skryptu nie jest proste. Wymaga znajomości run i doświadczenia w pracy z nimi. Im więcej zajmujesz się runami, tym masz z nimi większe połączenie i moc skryptu rośnie. Przy małym doświadczeniu lepiej stosować więc gotowe skrypty runiczne.

na co pomagają skrypty runiczne

W zasadzie można je stosować na wszystko. Na poprawę zdrowia, na miłość, pracę, interesy, ochronę mieszkania, samochodu. Nie ma żadnych ograniczeń. Często skrypt runiczny jest amuletem. Jednym z popularniejszych talizmanów jest napisanie runami swojego imienia. Jest to silne zabezpieczenie, które będzie nas chroniło w każdej sytuacji.

jak przygotować skrypt runiczny

Zaczynamy od zrelaksowania się, wyciszenia. Potem zapalamy białą świecę (zawsze z intencją). Musimy wiedzieć co chcemy, po co chcemy i jeżeli to dla nas ważne, to określić kiedy skrypt ma zadziałać. Potem na kartce, papierze czy skórze rysujemy skrypt runiczny. Możemy wzmocnić go żywiołami, bo jak wiadomo runy są z nimi mocno powiązane. Wówczas skrypt na chwilę należy potrzymać nad świecą (żywioł ognia), okadzić kadzidełkiem (żywioł powietrza), lekko pokropić wodą (żywioł wody) i posypać ziemią albo solą (żywioł ziemi). Świeca musi wypalić się do końca.

na kartce, drewnie, ciele

Skrypt można narysować na kartce papieru, którą możemy nosić przy sobie, w torebce, albo włożyć w ramki i postawić w mieszkaniu (w widocznym miejscu).
Skrypt można również wyryć czy wypalić na kawałku drewna, wyszyć na ubraniach czy poduszce. Skrypty runiczne można również sobie narysować długopisem albo pisakiem na ciele w dowolnym miejscu. Wtedy przetrwają cały dzień. Jeżeli chcesz mieć skrypt nieco dłużej- to sięgnij po hennę. Często również runy jak i skrypty są tatuowane na ciele. I wówczas taki skrypt będzie działał cały czas. Taki tatuaż można zrobić w dowolnym miejscu na ciele. Jednak należy dopilnować, żeby runy były idealnie odwzorowane, ponieważ tylko wtedy będą działały. Zanim zrobisz tatuaż lepiej przetestuj wcześniej „opcję” z pisakiem czy henną, bo może się okazać, że dany skrypt jest nieodpowiedni albo za silny.

nie przesadzaj

Możesz pomyśleć, że to fajna sprawa, co za problem przygotować sobie kilka skryptów na miłość, pracę i zdrowie i ochronę. Jednak to tak nie działa! Runy w każdym skrypcie muszą współpracować. W kilku skryptach ich energia będzie się przenikać, często wykluczać. Dlatego skup się i wybierz co jest dla ciebie najważniejsza w danym momencie. I przygotuj jeden skrypt, a jeżeli zadziała to oddaj go żywiołom i dopiero wtedy przygotuj następny skrypt.

nie wyrzucaj skryptów

Gdy skrypt runiczny spełni swoje zadanie, nie wolno go tak po prostu wyrzucić. Skrypt należy oddać żywiołom. Do wyboru mamy: spalenie w ogniu, zatopienie w rzece, zakopanie w ziemi. Jeżeli sami zgubimy swój skrypt, to nic nie szkodzi. Nie ma przypadków i oznacza to, że spełnił już swoje zadanie albo był dla nas nieodpowiedni.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.