• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Jak prosić anioły o pomoc

aniołAnioły to niebiańskie istoty o bardzo wysokich wibracjach. Wspierają ludzi, pośredniczą pomiędzy Ziemią a Niebem. Czasami obawiamy się prosić anioły o pomoc. Wydaje nam się, że nasze problemy są zbyt błahe dla aniołów. Jednak każdy może prosić anioły o pomoc. One nas nie oceniają i nie krytykują. Zawsze wysłuchają i często pomagają.
Jednak pamiętajmy, że anioły to nie posłańcy od wykonywania poleceń i nie prośmy ich o wszystko co nam przyjdzie do głowy (o to by nie było korków, o znalezienie miejsca parkingowego, czy mniejszą kolejkę w sklepie. Nie ma co przesadzać.

czy anioły zawsze pomagają?

Wskazana jest otwartość na anioły i czystość intencji. Nie jest tak, że spełnią nasze najmniejsze zachcianki i życzenia. Są wprawdzie wypełnione miłością, ale niekoniecznie zawsze grzeczne i miłe. Czasami lubią sobie zażartować.

sposoby kontaktu z aniołami

Anioły szanują naszą wolną wolę i same nie ingerują w życie innych. Dlatego zawsze należy je poprosić o pomoc, a nie czekać na to, że same się domyślą. Dopiero wtedy mogą zacząć „działać” i wkroczyć w nasze życie.

Już samo wypowiedzenie słowa Anioł (obojętnie w jakim języku) łączy nas ze światłem i ma na nas dobry wpływ. Dlatego nawet pomyślenie o aniele powoduje, że go przywołujemy i zwykle znajdzie się on w naszym otoczeniu.

Przyciąga je czystość i dobro. Dlatego są blisko osób emanujących energią miłości. To nie podlega dyskusji. Jednak czy tylko koło nich? Otóż nie. Anioły często leczą, dlatego pojawiają się wszędzie tam gdzie ból i krzywda. Niosą światło, uzdrowienie i ulgę potrzebującym.

modlitwa

Modlić możemy się swoimi słowami, chociaż istnieje mnóstwo gotowych modlitw kierowanych do poszczególnych archaniołów i aniołów. Jest wiele książek w których zebrano modlitwy do aniołów. Forma modlitwy może być prosząca albo dziękczynna. Obydwie działają. Jednak zwykle prosi się anioły o pomoc, radę, wsparcie, nadzieje, spokój a nie o materialne rzeczy typu nowy samochód czy mieszkanie (bo takich życzeń nie spełnią).

medytacja

Medytacje z aniołami to wejście w stan medytacji i zobaczenie w niej anioła i określonej sytuacji. Anioł może uzdrawiać czy przekazać informację podczas medytacji. Niekoniecznie zrobi to słowami, najczęściej telepatycznie przekazuje obrazy i symbole oraz daje znaki.


Wróżka Ewelina

Wróżka EwelinaDoradzam w sprawach uczuciowych, rodzinnych, zdrowotnych, zawodowych oraz finansowych. Korzystam z kart Tarota, numerologii, run i wahadełka.

Nawet najtrudniejsze problemy można rozwiązać.
Nic nie dzieje się bez przyczyny
. Sprawdź.


jakiego anioła prosić?

Anioł Stróż nas chroni. Dlatego w niebezpieczeństwie, zagrożeniu, strachu- zwracaj się do niego. Zawsze bezpośrednio do niego, zaczynając swoją modlitwę od słów: Aniele Stróżu, proszę Cię...”, albo „Aniele Stróżu dziękuję Ci...”.

W większym niebezpieczeństwie warto zwrócić się do Archanioła Michała. Również w przypadku gdy chcemy ochronić się przed negatywną energią.
Osoby, które proszą o zdrowie czy wyleczenie powinny zwrócić się do Archanioła Rafała.
W sprawach materialnych i finansowych zwracamy się do Anioła Fortunaty.
W sprawach miłości kieruj swoje prośby do Archanioła Haniela, który rozpala uczucia, a także pomaga osobom samotnym, leczy „złamane serca” oraz wzmacnia stałe relacje.

anielskie znaki 

Anioły dają nam znaki. Wystarczy zwiększyć uważność i otworzyć się na nie. Mało kto widzi „skrzydlate” anioły, czy doświadcza ich dotyku. Częściej anielskie znaki są mniej spektakularne. To często przychodzące gwałtownie myśli w naszej głowie, kiedy nagle znajdujemy rozwiązanie problemu. To również znajdowane piórka, a także inni ludzie, którzy niespodziewanie pojawiają się na naszej drodze i ratują nas z opresji.

Dobrze jest wierzyć i ufać aniołom. W chwilach zwątpienia mamy do kogo się zwracać, żeby poczuć wsparcie duchowe.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.