• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Rok 2016 pod władaniem Marsa

marsKłótliwość, niepokój, nawet agresja. Równocześnie aktywność i ambicje, które sprzyjają karierze zawodowej. To niektóre z wyznaczników Marsa. Każdy rok astrologiczny przepełniony jest energią jednej z planet. 20 marca 2016 roku rozpoczął się rok Marsa. Jak wpłynie na nas jego energia?

Mars jest planetą uosabiająca siłę fizyczna, odwagę i walkę. To zdecydowanie męska energia, która sprzyja dążeniom do wyznaczonych celów.

To władca silnych Baranów, które znane są z tego, że najpierw działają i mówią, potem się zastanawiają. To również współwładca walecznych Skorpionów.
Dlatego znaki zodiaku, którym będzie wyjątkowo sprzyjał w najbliższym czasie Mars to Baran, Skorpion i Koziorożec.

Rok Marsa ma wpływ zarówno na społeczeństwa i państwa, lecz również na pojedynczych ludzi.
Przykłady na społeczny i globalny wpływ Marsa? Wystarczy wspomnieć o roku 1939, również „sześciodniowej” wojnie Izraela z Egiptem, czy „praskiej wiośnie” w Czechosłowacji. W Polsce w roku Marsa ogłoszono stan wojenny.
Astrologowie nie prognozują wojen w 2016 roku. Jednak mniejsze wydarzenia przepełnione agresją i przemocą, które wywołają strach, będą się pojawiać.

Uwaga na „ostre” słowa, które mogą wypaść niczym raniące sztylety. Trudno będzie zaleczyć takie rany. W chwilach zagrożenia nie będziemy uciekać, ale walczyć „na śmierć i życie”. Spiętrzone emocje mogą przejąć kontrolę nad słowami i zachowaniem. Łatwo o kłótnie i konflikty.
Energia Marsa sprzyja podejmowaniu ryzykownych decyzji. W Tarocie planecie Mars odpowiada karta Rydwan. To szybkość, pośpiech, brak zastanowienia i niecierpliwość. Pochopne działania, bez przemyślenia, mogą powodować chaos w naszym życiu.

co robić

Nie tłumić energii Marsa, lecz starać się ją praktycznie wykorzystać. Stłamszona przekłada się bowiem na konflikty w rodzinie czy pracy, zdobywanie celów siłą i za wszelka cenę. Natomiast wykorzystana- na rozwijanie nowych pasji, uprawianie sportu, podejmowanie nowych wyzwań w pracy.
Nie jest to dobry czas na planowanie z wyprzedzeniem oraz realizację bardziej „statycznych” pomysłów, których realizacja wymaga dużo czasu, takich jak na przykład budowa domu. Trudno będzie je bowiem zakończyć.
Mars doda nam odwagi. Jeżeli boisz się czegoś spróbować, zrobić coś nowego, to teraz jest dobry moment. Zacząć uprawiać jakiś sport, zdecydować się na spontaniczny wyjazd, ale także powalczyć w sądzie.

rok Marsa w miłości

Sprzyja szybkiemu zawieraniu związków czy małżeństw. Jeżeli wcześniej brakowało ci pewności na to czy zdecydować się na związek czy zaręczyć, to teraz decyzja powinna być dużo łatwiejsza. To nie jest czas wątpliwości i sennych marzeń, lecz tego co realne, widoczne i konkretne.
Kiedyś wierzono, że zawarcie małżeństwa w roku Marsa wywoła przewagę narodzin chłopców w tym związku. Podobno w roku Marsa chętniej biorą ślub osoby urodzone w znaku Barana i Skorpiona. Jeżeli planujesz ślub to najlepszym czasem na jego zawarcie będzie czas pomiędzy 21 marca a 20 kwietnia albo 23 października a 22 listopada.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.