• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Odkryj magię

Magia istniała od zawsze. Dzięki białej magii pomagano odzyskać zdrowie w sferze fizycznej i emocjonalnej. Natomiast czarną magię wykorzystywano, aby zaszkodzić ludziom. Magia jest tak potężna, że budziła strach. Stopniowo ją tępiono, głosząc, że jest złem. Palenie czarownic i wiedźm oraz magicznych ksiąg, ośmieszanie magii, to tylko niektóre z działań podejmowanych w celu jej zniszczenia.

Jednak gdy wszystko zawodzi, nic nam nie może pomóc, to często szukamy pomocy i wsparcia w magii. Magiczne rytuały, czary, zaklęcia, wróżenie z kart, amulety i talizmany. Współdziałanie z naturą również stanowi rodzaj magii. Dlatego wszystkie rośliny, kamienie, zwierzęta są z nią mocno powiązane i wykazują magiczne działania.

Na naszej stronie, podpowiemy Wam, jak możecie dzisiaj odkryć magię w życiu, jak wykonywać rytuały przywołujące miłość, zdrowie i finanse. Jak żyć i wspierać się magią pochodzącą od ziół, kamieni i planet.

 • annas

Śmierć kliniczna zmienia życie

śmiecDoświadczenie śmierci klinicznej wywołuje tak głębokie przeżycia wewnętrzne, że zmienia świadomość człowieka. Inne postrzeganie śmierci związane jest również z innym postrzeganiem życia. Ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zrozumieć, zaakceptować, uczyć się od początku. Niby masz to samo życie, a wszystko nagle się zmienia. To samo mieszkanie, miasto, praca, a jednak czujesz jakbyś narodziła się na nowo. Wszystko odczuwasz inaczej, myślisz inaczej i zaczynasz żyć inaczej.

Czytaj więcej

 • annas

Czy amulety i talizmany działają

pentagramPamiętasz jak w dzieciństwie zbierałaś muszelki czy kamyki na plaży? Spośród wielu, wybierałaś ten jeden, wyjątkowy. Mówiłaś, że przyniesie ci szczęście albo będzie cię chronił. Twój amulet, osobisty talizman. Wierzyłaś w jego pozytywną moc. A teraz czy masz swój talizman?

Ciężko sprawdzić czy talizmany albo amulety działają. Nie da się tego obliczyć, czy udowodnić naukowo. Jednak mimo to, wiele osób głęboko wierzy, że wypatrzony kamyk, przyniesie im upragnione szczęście.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Rodzaje kart tarota

tarotNiektórzy kupują talię tarota tylko dlatego, że bardzo spodobała im się jedna karta. Zwykle robią tak osoby, które mają już wcześniej doświadczenie z innymi taliami. Jednak kupując swoje pierwsze karty- najlepiej rozeznać się w ich rodzajach.

Tarot tradycyjny, tarot z kotami, aniołami, wróżkami. Można wymieniać bez końca. W sklepach znajdziesz mnóstwo talii dywinacyjnych. Czy wystarczy wybrać talię, która się podoba i „przemawia” do nas? Jak możemy podzielić rodzaje talii Tarota?

Czytaj więcej

 • annas

Wiedźma, czarownica, wróżka

czarownicaWiedźma, czarownica, wróżka- dla większości osób znaczy to samo. Jakaś stara i brzydka baba, w kapeluszu,z krzywym nosem i brodawką. Ubrana na czarno, z czarnym kotem, wpatrująca się z szklaną kulę i karty tarota. Na pewno dziwna i niesamowicie niebezpieczna. To stereotyp zaczerpnięty z bajek typu „Jaś i Małgosia” czy niektórych filmów.

Czytaj więcej

 • annas

Rodzaje telepatii

telepatiaBrakuje naukowych dowodów na to, że istnieje. Jednak wiele osób doświadczyło jej w mniej lub bardziej oczywisty sposób. Często zwana „przeczuciem”, kiedy mówimy: wiedziałam, że to powiesz, czułam, że to zrobisz. Czym jest telepatia?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Nawiedzony dom. Sprawdź, zanim kupisz

domDla kupujących dom czy mieszkanie najważniejsza jest zawsze cena. Sprawdzają również stan techniczny budynku, metraż, rozplanowanie pomieszczeń. Czasami tak się zamotają w dokładnym oglądaniu każdego kąta, że zapominają, żeby tak po prostu chwilę postać czy usiąść w tym domu i go „poczuć”. Zadać sobie jedno proste pytanie: jak ja się tutaj czuję?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Ile kosztuje wizyta u wróżki

wrozenieTemat budzi wiele kontrowersji. Ludzie dziwią się, że koszty porad wróżek są wysokie. Pojawia się wiele opinii, że powinny wróżyć za darmo, „co łaska”, a już na pewno nie za takie wygórowane kwoty. Jednak usługi wróżek cieszą się coraz większą popularnością, a klientów nie brakuje. Jak podaje OBOP, co piąty Polak konsultował się z wróżką, a we wróżby wierzy aż 60% Polaków.

Czytaj więcej

 • annas

Czym jest magia

magiaW XXI wieku magia kojarzy się z zabobonami czy fikcją. Nie zawsze tak było. Dawno temu magia była przedmiotem kultu, dopiero potem zaczęto ją zwalczać i wyśmiewać. Obecnie wiele osób, chociaż publicznie śmieje się z magii, to jednak skrycie wierzy w jej siłę. Wróżki, magowie i czarodzieje istnieją nie tylko w bajkach i książkach. Ci najlepsi nie ujawniają się, nie chcą wokół siebie sensacji. Jednak zajmują się magią i potrafią to robić.

Czytaj więcej

 • Wróżbita Michał

Trzecie oko, czyli czakra Adźńa

okoW świecie Zachodu nieznane bądź lekceważone, natomiast na Wschodzie niezwykle ważne. Zwane również okiem spirytualnym, duchowym albo wewnętrznym. Oczy służą nam do oglądania tego co zewnętrzne, natomiast trzecie oko umożliwia postrzeganie świata niewidzialnego.

Czytaj więcej

 • annas

Nietypowe pytania do wróżki

pytaniaWiększość pytań do wróżki powtarza się. Jednak zdarzają się takie, które budzą zdziwienie, czy nawet śmiech. Właściwie nie ma pytań, których wróżka by nie usłyszała. Tematyka jest szeroka. Ta sama sprawa, o której jedna osoba nigdy nawet nie pomyśli, drugiej może spędzać sen z powiek.

Najczęściej zadawane pytania to: kiedy poznam mężczyznę? Czy on mnie kocha? Czy uda nam się związek? Czy zmienić pracę? Czy wyzdrowieję? Czy zabieg się uda? Czy zdam egzamin? Czy zajdę w ciążę? I są to typowe pytania, które wróżka słyszy kilka, kilkanaście razy dziennie. Jednak zdarzają się pytania nietypowe.

Czytaj więcej

 • annas

Jak zrobić mapę marzeń?

mapaZbliża się koniec roku. Sprzyja rozmyślaniom o tym co nam się udało, a czego nie udało się osiągnąć. Snujemy również plany na przyszły rok. Zazwyczaj na tym poprzestajemy, bo kto by tam spisywał swoje marzenia. A gdyby je tak zobrazować na kartce?

Czytaj więcej

 • annas

Dlaczego ludzie śmieją się z wróżek?

smiechDanuta miała problem i zadzwoniła do wróżki. W tajemnicy przed mężem. Jednak się wydało. Wróżka oddzwoniła akurat wtedy, gdy mąż wrócił wcześniej z pracy. Nawet nie wysłuchał, czego się dowiedziała, nie zapytał po co zadzwoniła. Zaczął się śmiać: ty chyba zwariowałaś, żeby wierzyć wróżkom!

Czytaj więcej

 • annas

Kim jest medium

mediumMedium to osoba, która dostrzega świat duchowy i potrafi się z nim kontaktować. Zdolność do postrzegania zjawisk parapsychicznych, to pewnego rodzaj dar. Pewnie każdy wolałby mieć talent muzyczny czy sportowy. Jednak nie mamy na to większego wpływu.

Czytaj więcej

 • annas

Katarzynki, męskie święto

katarzynkiWróżb na Katarzynki jest całkiem sporo. Potencjalny kawaler, który chce się dowiedzieć z kim i kiedy połączy się w miłosnej historii, powinien umieścić w swoim łóżku całkiem niezły „arsenał”, na który składają się pióra, karteczki i … intymna część damskiej garderoby.

Czytaj więcej

Na czym polega wróżenie z fusów

fusyWróżenie z fusów brzmi jeszcze bardziej tajemniczo niż wróżenie z kart. Idealne na Andrzejki. Nie powinniśmy wróżyć sobie sami, ponieważ możemy mieć problem z obiektywną interpretacją wróżby. Najlepiej gdy z kawy powróży nam obca osoba.

Czytaj więcej

 • annas

Czy wróżki oszukują?

tarotRacjonaliści uważają, że wróżka nie ma żadnych umiejętności paranormalnych. Jej trafne działanie opiera się na znanej w świecie metodzie zwanej „zimnym odczytem”. Na czym polega ta metoda i jak wykorzystują ją wróżki?

Czytaj więcej

 • annas

Suszone kwiaty, zioła i ich energia

suszkiZasuszyłaś na pamiątkę pierwszą różę od chłopaka, ślubną wiązankę? Lubisz ją, ale kilka razy usłyszałaś, że suszone kwiaty nie sprzyjają dobrej energii w mieszkaniach. Czy to prawda? A jak jest z zasuszonymi ziołami? Zastanawiasz się jak najlepiej zebrać i suszyć zioła, żeby miały jak najlepszą energię?

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Tarot Anielski

kartyaniołyKarty Tarota to jedna z najpopularniejszych form wróżenia. Od niedawna w ezoteryce obserwujemy wzrost zainteresowania aniołami. Nic dziwnego, że powstał również Tarot Anielski.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.