• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

Ile kosztuje wizyta u wróżki

wrozenieTemat budzi wiele kontrowersji. Ludzie dziwią się, że koszty porad wróżek są wysokie. Pojawia się wiele opinii, że powinny wróżyć za darmo, „co łaska”, a już na pewno nie za takie wygórowane kwoty. Jednak usługi wróżek cieszą się coraz większą popularnością, a klientów nie brakuje. Jak podaje OBOP, co piąty Polak konsultował się z wróżką, a we wróżby wierzy aż 60% Polaków.

od czego zależy cena

Koszt skorzystania z usługi wróżki uzależniony jest od kilku czynników. Od tego czy na wizytę udasz się osobiście, czy zdecydujesz się na rozmowę telefoniczną, czy inny rodzaj wróżby przez internet. Od czasu jaki zajmuje wróżenie, z reguły im więcej czasu poświęca wróżka-tym drożej. 
Wróżek jest wiele. Jednak najsłynniejsze i najlepsze wróżki w Polsce wysoko cenią swoje usługi. A dostać się do nich nie jest wcale tak prosto.

porady życiowe zawsze w cenie

Zakres działania wróżek jest szeroki. Doradzają życiowo, tworzą amulety, pomagają wybrać najlepsze imię dla dziecka czy datę na ślub czy założenie firmy. Oczyszczają aurę, mieszkania i domy.
Wróżki oferują jednak przede wszystkim wróżby z tarota, run, innych kart. Znają się na numerologii, urokach, klątwach, rytuałach. Doświadczenie w pracy z ludźmi powoduje, że ich porady życiowe są niezwykle trafne.

magia czyli rytuały, klątwy i uroki

Wróżki znają się również na magii. Oferują rytuały na miłość, finanse, ochronne. Pomagają one zmienić czy oczyścić energię, co przekłada się na realne zmiany w życiu.
Ceny rytuałów to 150 zł i więcej, w zależności czy jest to jednodniowy rytuał, czy cykliczny, czyli taki, który odprawiany jest przez kilka (kilkanaście) dni. O ile ogólne rytuały na przyciągniecie miłości, czy ochronne działają korzystnie, to dedykowane rytuały tzw. uroki miłosne, które rzuca się na konkretną osobę, zaliczają się już do czarnej magii. Są ryzykowne, niebezpieczne i niemoralne. Zapewne dlatego ich ceny są wysokie. Koszt rzucenia uroku miłosnego czy klątwy to około 200-700zł.

ile zapłacisz za poradę

Osobista wizyta u wróżki trwa zazwyczaj godzinę. Jednak musisz dojechać, co czasami może stanowić problem. Koszt takiej wizyty jest zróżnicowany i zależy od popularności wróżki. Wynosi on od 50 do 300zł. (w przypadku znanych i medialnych wróżek i wróżbitów) za jedno spotkanie. Rekordzistą jest wróżbita Maciej- gwiazda EZO TV, u którego za poradę telefoniczną zapłacisz 200zł za 15 minut, albo 350zł za 30 minut, a jeżeli zależy ci na ekspresowej usłudze to musisz wydać 1000zł za 30 minut.

W salonie wróżb zapłacisz za godzinną wizytę około 120-150zł. W większych miastach ceny są zazwyczaj większe niż w mniejszych. Wynika to pewnie z faktu, że w dużym mieście łatwiej o klientów.

Nie jest to mało, dlatego sporo osób decyduje się na wróżby online, na sms, skype, gadu gadu, czy na telefon. Wróżby na sms są krótkie, często zdawkowe. Często trzeba doprecyzować odpowiedź, czy pytanie, stąd nie kończy się na jednym smsie. O wiele lepszym rozwiązaniem jest opcja „wróżki na telefon”, gdzie płacimy za minutę połączenia. Koszt takiego połączenia to około 5 zł za minutę rozmowy.
Drożej wypada portret numerologiczny. Profesjonalne opracowanie takiego portretu wymaga sporo pracy. Zapłacisz za niego około 600zł. Podobnie za horoskop porównawczy (partnerski).

Koszt porady mailowej uzależniony jest od ilości stron i pytań, które zadaje klient. Jedno pytanie to około 1 strona i koszt 100zł. Za dwie, trzy strony A4 porady zapłacisz około 200zł.

Wygodna usługa o nazwie CallBack umożliwia kontakt z wróżkami. Klient wybiera czas jaki chce przeznaczyć na rozmowę i dokonuje przedpłaty. Wybrana wróżka oddzwania do klienta na telefon stacjonarny. Jest to wygodne i niedrogie rozwiązanie, zwłaszcza dla Polaków, którzy mieszkają za granicą i nie maja możliwości, żeby przyjechać do Polski na osobistą wizytę u wróżki.

do dobrej wróżki trzeba poczekać

Jeżeli zastanawiasz się czy skorzystać z usług wróżki, to koniecznie dowiedz się ile zapłacisz za poradę. Do dobrych wróżek są kolejki i nie umówisz się z nimi z dnia na dzień. Na wizytę często trzeba poczekać nawet kilka tygodni.

wróżenie to też praca

Jeżeli oczekujesz wróżby za darmo, to zastanów się, czy ty również pracowałabyś bez wynagrodzenia. Wróżenie to praca, a wróżka poświęca swój czas i energię angażując się w problemy innych ludzi.Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.