• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Kim jest i czym zajmuje się wróżka

tarotWróżki często traktujemy „z przymrużeniem oka”. Jednak liczba klientów korzystających z ich usług ciągle rośnie. Tempo życia i błyskawiczne zmiany, powodują, że czujemy się coraz bardziej zagubieni. Często nie potrafimy czy boimy się dokonać wyboru. Pójście do wróżki, która przecież „zna odpowiedź” na każde pytanie, wydaje się nam sensownym rozwiązaniem.


Czym zajmuje się wróżka

Wróżka zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, widzi przeszłość oraz teraźniejszość. Nie każda wróżka ma szklaną kulę, jednak każda posiada karty albo runy. Talie mogą być przeróżne. Najpopularniejsze są karty Tarota (tutaj też jest bardzo wiele odmian talii), ale również karty anielskie, Lenormand, klasyczne. Wiele wróżek potrafi również wróżyć z run, czy zajmuje się numerologią albo astrologią. Wróżka zna się na magii, potrafi pracować z energią, odprawiać rytuały, często rzucać i odczyniać uroki.

Kiedy udajemy się do wróżki

 • Z wróżką kontaktujemy się kiedy mamy problemy. I nie umiemy sobie z nimi poradzić, bo zazwyczaj wszystkie inne metody już zawiodły. A my dalej nie wiemy co zrobić, żeby dobrze się poczuć. 
 • Z ciekawości. Chcemy znać przyszłość. Perspektywa szczególnie kusząca dla samotnych kobiet, które szukają miłości. 
 • Kiedy mamy wątpliwości jaką decyzję podjąć. Do wyboru mamy kilka możliwości. Im dłużej myślimy- tym więcej wątpliwości. Potrzebujemy bezstronnej opinii kogoś z boku, najlepiej kogoś kto umie przewidzieć efekty naszych wyborów. 
 • Potrzebujemy wsparcia. Bardzo wiele osób nie ma się przed kim „wygadać”. Potrzebują rozmowy z wróżką, żeby się zwierzyć. A wróżka potrafi słuchać. Takie rozmowy trwają zazwyczaj bardzo długo. 

Kto chodzi do wróżki

Z wróżkami kontaktują się osoby z każdej grupy społecznej, zarówno osoby bezrobotne jak i te na poważnych stanowiskach (dyrektorzy, osoby znane). Są to przeważnie kobiety. Mężczyźni również chodzą, jednak nikomu o tym nie mówią. Dla mężczyzny wizyta u wróżki czy terapeuty wiąże się zazwyczaj z tym, że musi sam przed sobą przyznać, że z czymś sobie nie radzi. Może to powodować u niego wstyd, czy poczucie słabości.
Klienci zazwyczaj potrzebują szybkiej porady. Zwracają się do wróżki w emocjach, podekscytowani.

O co pytają klienci

Klienci zazwyczaj pytają o sprawy miłosne, o pracę. Obok pytań bardzo poważnych zdarzają się również błahe. Gdzie pojechać na wakacje, jaki prezent kupić czy jaki samochód wybrać.
Kobiety najczęściej pytają o to kiedy wyjdą za mąż, czy będą miały dzieci. Sporo kobiet nie może zajść w ciążę, chcą wiedzieć czy będą miały dzieci.

Klienci często nie szukają prawdy. Chcą jedynie upewnić się, że mają rację. Jest to niemały problem, ponieważ denerwują się kiedy słyszą odpowiedzi czy rady, które im się nie podobają. Wolą wypierać uzyskane wróżby, niż je przyjąć. Zazwyczaj są niezadowoleni i szukają innej wróżki. Potem kolejnej i kolejnej, aż jakaś w końcu potwierdzi ich wersję. Nie ma to żadnego sensu, a zawziętość i upór, że „to ja mam rację” prowadzi w ślepe zaułki. Często reakcją na odpowiedź, której nie chcą przyjąć klienci- jest zaatakowanie wróżki i próba podważenia jej umiejętności, wiedzy, czy zdolności.

Wróżka to nie wyrocznia

Wróżka nie jest nieomylna, nie jest wyrocznią. Szczególnie jeśli chodzi o pytania dotyczące przyszłości. Przyszłość cały czas się zmienia, w zależności od tego jakie decyzje aktualnie podejmujemy. Wróżka widzi sytuację „na teraz” i z tej perspektywy doradza. Jeżeli jednak klient zmieni swój sposób działania albo zrobi coś przeciwnego do tego, co doradziła wróżka- to wróżba się nie sprawdzi.
Wróżka nie wyleczy cudownie z wszystkich problemów. Taka prawda. Jeżeli sami nie chcemy nad sobą i ze sobą popracować, to nikt inny za nas tego nie zrobi. Nie wystarczy czary-mary, jakiś rytuał, żeby wyprostować poszarpaną teraźniejszość i wyleczyć przeszłość.

Nigdy się nie bój wróżby

W dużej mierze od ciebie zależy czy się... spełni. Zawsze masz wpływ na swoje życie i możesz zmienić kierunek, żeby dokonać zmiany. Dużo zależy od sposobu podejścia klienta. Jeżeli usłyszy ciężką wróżbę, która mu się nie spodoba, to ma dwa wyjścia: czekać bezczynnie aż się spełni albo podjąć jakieś kroki, żeby wróżba się nie spełniła. A ta druga opcja jest jak najbardziej możliwa, bo sami stanowimy o sobie i mamy wpływ na to jak wygląda nasze życie. Lepiej więc żyć świadomie i mieć możliwość dokonania wcześniejszej zmiany.

Jak poznać dobrą wróżkę

Najlepiej wybierać wróżki z polecenia. Taką u której była znajoma i wróciła zadowolona. Najlepszą formą kontaktu jest wizyta osobista. Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, to równie dobra jest rozmowa telefoniczna z wróżką.
Nie wybieraj wróżki do której poczujesz niechęć. Nawet gdyby miała super opis swoich uzdolnień i doświadczeń. Tutaj powinna nas poprowadzić intuicja. I warto jej posłuchać.
Wróżka powinna być dobrym słuchaczem, wzbudzać zaufanie. Traktować klienta (ludzi) z szacunkiem i kulturą. Jeżeli trafisz do osoby krzykliwej, która nie potrafi słuchać, masz wrażenie, że mówi bzdury, twierdzi, że wszystko wie najlepiej, czy po prostu jest niezrównoważona psychicznie- czym prędzej zrezygnuj z takiej wizyty.
Dobra wróżka powinna w taki sposób podać informacje, żeby nikogo nie przestraszyć ani nie spowodować, że załamie się i wpadnie w depresję.
Wróżba powinna nas nakierować na właściwą drogę. Powinniśmy wiedzieć w jakim kierunku i w jaki sposób mamy podążać, żeby dotrzeć do celu.

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.