• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Czy Tarot online się sprawdza

 

tarotW internecie mamy mnóstwo aplikacji, dzięki którym możemy sobie sami powróżyć. Użytkownik widzi odwrócone karty Tarota i może sobie wybrać jedną czy kilka kart, albo nawet wygenerować cały rozkład. Oczywiście wcześniej zadaje pytanie. Czy takie wróżby są wiarygodne i czy się sprawdzają?


próbowałaś postawić Tarota online?

Wielu osobom (również tym, które same zajmują się Tarotem) zdarzyło się wejść na stronę internetową oferującą wróżby online, żeby sobie powróżyć. Nie zawsze mamy przecież przy sobie „prawdziwe” karty, a dostęp do internetu jest bezproblemowy.
Znaczenie wylosowanych kart czasami znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Jednak ich „internetowa” interpretacja pozostawia sporo wątpliwości.
Jeżeli potrafimy interpretować karty, to skorzystanie z tego typu wróżb, może mieć jakiś sens. Jednak jeśli nie mamy pojęcia o interpretacji kart, to ich znaczenie niewiele nam powie, a już sensowne powiązanie wzajemnych kart w rozkładzie może przyprawić nas o mętlik w głowie. 

to tylko zabawa?

Możesz powiedzieć, że tego typu wróżenie to automat, który losowo generuje karty, że to zwykła zabawa, która nie budzi zaufania i której nie można traktować poważnie.
Możesz powiedzieć, że równie dobrze możesz sobie rzucić monetą i jeżeli wypadnie reszka to oznacza „tak” a jak orzełek to „nie” i nic nie zastąpi prawdziwej wróżki, która posiada umiejętności i doświadczenie. 

bo komputer to jednak nie wróżka

Każda dobra wróżka powie, że same karty są tylko narzędziem. Najważniejsza jest energia, więzi energetyczne pomiędzy klientem a wróżką. Wróżka czuje połączenie z kartami i osobą, której wróży.
Internetowe karty Tarota wyglądają jak te „realne”, jednak nie wybiera ich dla nas prawdziwa wróżka a bezduszna „maszyna”, a w zasadzie jakiś program komputerowy wyposażony w algorytm prawdopodobieństwa.
Dobra wróżka zawsze posiada intuicję. W przypadku programu komputerowego o żadnej intuicji nie ma mowy. W interpretacji kart tarocistka bazuje na doświadczeniu. Program komputerowy zinterpretuje nam karty mechanicznie i szablonowo, za każdym razem tak samo. 

jakie wnioski?

Nie ma co ukrywać, że tarotowe wróżby online, w których komputer losuje nam karty przypominają grę losową, loterię. To forma zabawy i tak lepiej potraktować takie wróżby.
Pozostaje pytanie- czy podczas stawiania Tarota online chodziło nam o zabawę? Raczej nie... Chcieliśmy konkretnej, prawdziwej porady, bo przecież nasz problem jest prawdziwy. Dlatego jeżeli mamy kłopoty i oczekujemy profesjonalnej pomocy, najlepiej osobiście udać się albo zadzwonić do wróżki.
Wniosek? Żadne karty Tarota online nie są w stanie zastąpić prawdziwej wróżki.

 

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.