• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Renata

Tarot Anielski

kartyaniołyKarty Tarota to jedna z najpopularniejszych form wróżenia. Od niedawna w ezoteryce obserwujemy wzrost zainteresowania aniołami. Nic dziwnego, że powstał również Tarot Anielski.

 

jak wygląda Tarot Anielski

Oparty jest on na archetypowych znaczeniach kart Tarota. Zazwyczaj sięgają po niego osoby, które mają obawy przed tradycyjnym Tarotem. Anioły budzą pozytywne skojarzenia w odróżnieniu od niektórych typowych kart Tarota.

Nie znajdziesz na nich symboli, które budzą lęk. Przykładowo karta, która budzi największe obawy, czyli Śmierć, w jednej z rodzajów talii Tarota Anielskiego- nosi nazwę Uwolnienie. Nie zmienia się ilość kart. Tarot Anielski ma ich tyle samo co tradycyjna talia Tarota, zachowany jest też podział na Arkana Wielkie i Małe. W Anielskim Tarocie Doreen Virtue na Wielkich Arkanach przedstawiono Archanioły, natomiast Małe Arkana zobrazowano elfami, jednorożcami i innymi bajkowymi istotami.

Talie anielskie różnią się od siebie. Grafiką, treścią oraz rodzajem energii. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych kart Tarota, najlepiej wybrać taką, która do nas przemawia. Nie kierować się opiniami innych osób, twierdzących że jedna jest lepsza, a inna gorsza.

Karty Anielskie a Tarot Anielski

Karty Anielskie to nie to samo co Tarot Anielski. Te pierwsze nie mają nic wspólnego z Tarotem. Zawierają głównie przesłania, rady. Są proste w interpretacji i każdy sobie świetnie poradzi z ich odczytaniem.

dla kogo jest Tarot Anielski

Tarot Anielski skierowany jest głównie do początkujących wróżek i wróżbitów. Tarociści, którzy mają już wieloletnią praktykę z tradycyjnym Tarotem, raczej z niego nie korzystają. Wiedzą bowiem jak pracować z kartami i nie czują przed nimi lęku.
Jeżeli podobają ci się „mroczne” talie Tarota- to anielskie raczej nie przypadną ci do gustu. Mogą wydawać się zbyt „słodkie”, czy delikatne.

przykładowe talie

Tarot Aniołów autorstwa Mayron.
Anioły Kabały autorstwa Dariusza Cecudy
Tarot Mocy Archanielskiej, Doreen Virtue i inne talie tej autorkiOstatnio dodane artykuły przez: Wróżka Renata


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.