• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Nietypowe pytania do wróżki

pytaniaWiększość pytań do wróżki powtarza się. Jednak zdarzają się takie, które budzą zdziwienie, czy nawet śmiech. Właściwie nie ma pytań, których wróżka by nie usłyszała. Tematyka jest szeroka. Ta sama sprawa, o której jedna osoba nigdy nawet nie pomyśli, drugiej może spędzać sen z powiek.

Najczęściej zadawane pytania to: kiedy poznam mężczyznę? Czy on mnie kocha? Czy uda nam się związek? Czy zmienić pracę? Czy wyzdrowieję? Czy zabieg się uda? Czy zdam egzamin? Czy zajdę w ciążę? I są to typowe pytania, które wróżka słyszy kilka, kilkanaście razy dziennie. Jednak zdarzają się pytania nietypowe.

Niektóre z tych pytań nie powinny być kierowane do wróżki. O wiele lepiej sprawdziłaby się koleżanka, przyjaciel, w niektórych wypadkach specjalista. Wróżka może wprawdzie odmówić odpowiedzi na niektóre pytania. Nie poda daty śmierci, nie odpowie na pytania, które ingerują w sferę intymną osób nie związanych z klientem. Jednak jak reaguje wróżka, gdy pytanie jest śmieszne albo osobliwe?

pytania o zwierzęta

Pytanie o to czy piesek czy kotek wyzdrowieją czy się odnajdą zdarzają się często. Normalne, że ludzie przejmują się swoimi zwierzakami. Jednak zdarzają się pytania: czy mój kot mnie kocha? Co mój pies o mnie myśli? Jakie ma marzenia?

pytania intymne

Pytania o seks zdarzają się dość często. Kiedy stracę dziewictwo? Czy mam iść do łóżka z Piotrem? Czasami ludzie traktują wróżkę jak psychologa, psychiatrę, najlepszą przyjaciółkę i seksuologa w jednym. Mają problemy w sferze seksualnej i oczekują, że wróżka przez kilka minut je rozwiąże. Te problemy często są skomplikowane. Niektórzy pytają o swoją orientację seksualną. Nie są pewni czy są heteroseksualni, bo może są biseksualni albo homoseksualni.
35 letni mężczyzna pyta się czy jest „bi”, ponieważ raz zdarzył mu się „trójkąt” i spodobał mu się inny mężczyzna.
Inny mężczyzna miał problem z depilacją. Nie mógł się zdecydować czy depilować całe ciało, czy tylko miejsca intymne. I był to dla niego istotny problem, o którym dużo rozmyślał.

pytania banalne

O to, czy wybrać lodówkę firmy x czy y, w co się ubrać na imprezę. Pytają: jak na imię będzie miał mój mąż? Czy po imprezie będę miał kaca? Co Jacek planuje na Walentynki? Pytania wydają się mało istotne, jednak klienci zadają je „na poważnie”. Często sami nie potrafiąc zdecydować w całkiem zwyczajnych i codziennych sprawach.

pytania o zagubione rzeczy

Zdarzają się nagminnie. Klienci dzwonią do wróżki, bo nie wiedzą gdzie położyli klucze albo telefon. Zdarzają się pytania o zagubione pieniądze, które ktoś pochował w mieszkaniu „na czarną godzinę” i schował tak dobrze, że nie może ich znaleźć. Wróżka nie odpowie konkretnie na takie pytania, zazwyczaj jednak jest w stanie „w przybliżeniu” określić miejsce, które warto dobrze przeszukać.

pytania „kryminalne”

Ludzie pytają również o to, czy ktoś oś ukradł, czy popełnił inne przestępstwo. Kobieta, której zginęła z domu biżuteria, czy pieniądze, podejrzewa znajomych, którzy ostatnio ją odwiedzili i zadaje pytanie: czy on/ona to ukradł?
Tego typu pytania są bardzo trudne. Wróżka nie jest sędzią, nie ma dowodów, żeby kogoś oskarżać. Sprawy kryminalne, potwierdzanie bądź oddalanie oskarżeń, wymagają śledztwa i pomocy sądu. Wróżka najczęściej odmawia pomocy i udzielania takich odpowiedzi.

wróżby online są specyficzne

Podczas spotkań osobistych ludzie nie są tak śmiali i często są skrępowani. Wróżby online mają to do siebie, że ludzie czują się anonimowi. Wysyłając sms do wróżki, czy decydując się na telefon do wróżki, często nie mają hamulców. Zadają pytania, których nie zadaliby w osobistej rozmowie.
Cóż, podobno klient „nasz pan”. I jeżeli zapłacił za rozmowę, to można go wysłuchać. Zaczynając pracę z wróżeniem i słysząc nietypowe pytania, ciężko zachować poważną minę. Jednak z czasem rzadko które pytanie potrafi zdziwić, czy nawet rozśmieszyć. Niekoniecznie każda porada musi być mądra czy głęboka. Czasami wystarczy wysłuchanie klienta, zadanie kilku właściwych pytań, a on sam znajduje odpowiedzi i rozwiązania.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.