• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Co mówi twoje serce? Nów w znaku Lwa

Nów w LwieNów w Lwie

W piątek przypada nów Księżyca w znaku Lwa. Rozpoczyna się koło godz. 17 i od tej godziny można zacząć rytuały związane z nowiem. Lew to znak ognia, powiązany mocno z naszym sercem. Czy wiesz co mówi twoje serce? Czego pragnie, czego się boi?

Zaglądamy w swoje serca

Nów w znaku Lwa to idealna pora na medytację połączoną z wsłuchaniem się w swoje wnętrze. Przed przystąpieniem do medytacji warto stworzyć sprzyjającą energią. Zapal białą świecę. Weź w dłonie kamień księżycowy, który wyjątkowo silnie działa w czasie nowiu Księżyca. Udaj się do swojego serca.

Skoncentruj na nim całą uwagę. Poczuj jego energię. Zamknij oczy. Pozwól myślom swobodnie przepływać, a jeśli zobaczysz obrazy, to uważnie się im przyjrzyj, spróbuj je zapamiętać. Potem zapisz co czułaś, co pomyślałaś, co zobaczyłaś. To będzie odpowiedź z głębi twojego serca. Na pewno prawdziwa, bo pochodząca od ciebie.

Zatem co mówi twoje serce? Czy czujesz, że pragnie miłości? A może obudowało się szczelnie i zastygło niczym kamień? Może boi się miłości, obawiając, że znowu zostanie zranione? Czy wciąż chowa się w nim„stara” miłość, o której nie możesz zapomnieć? Jak wspominasz swoje poprzednie związki? Czy pogodziłaś się z rozstaniem, ze stratą, czy przeżyłaś ból, czy nadal go czujesz? A może jesteś szczęśliwie zakochana? To również dobry moment na poczucie tego, co naprawdę czujesz do swojego partnera. Czy go kochasz, czy twój związek daje ci spełnienie.

Jakie rytuały w nów w Lwie?

Wiadomo, że skuteczność rytuału nie zależy wyłącznie od dobrze dobranych rekwizytów i składników. Niezwykle istotny jest czas w jakim odprawia się poszczególne rytuały. Jest najlepszy czas na rytuały związane z finansami, podobnie z rytuałami na miłość.

Z jednej strony nów wzmaga kreatywność, ekspresję i sprzyja miłości, romansom i namiętności, a z drugiej pozwala na zakończenie starych spraw, które już nam nie służą, a od których nie mamy siły się odciąć. Może na przykład przyspieszyć rozpad toksycznego związku.

Powrócą wspomnienia, niezakończone sprawy

W tym czasie Wenus będzie znajdowała się w retrogradacji. Oznacza to, że powrócą nierozwiązane i niezakończone sprawy z przeszłości związane z miłością. Twój były, czy była, mogą nagle znowu pojawić się w twoim życiu. Niekoniecznie będzie to fizyczna obecność. Mogą zadzwonić, napisać. Możesz też w tym czasie sporo rozmyślać o swoim byłym partnerze i o waszej relacji z przeszłości.

Warto wykorzystać ten czas i nie uciekać od bolesnych wspomnień. Możemy przyjrzeć się nim. Jeżeli dalej nas bolą, jeżeli dalej czujemy połączenie z partnerem, którego w naszym życiu już nie ma- to najlepiej przeprowadzić odcinanie więzów (połączeń energetycznych).

Przywołaj nową miłość

Może odzyskałaś już spokój po nieudanym związku? Pogodziłaś się z rozstaniem, a wspomnienia nie są już bolesne? Zaczyna brakować ci partnera, miłości? A może chciałabyś tylko luźnego romansu czy niezobowiązującego seksu? W takim przypadku możesz odprawić rytuał przywołujący to uczucie.
Określ czego chcesz i napisz to na czerwonej karteczce.
Nakryj stół czerwonym obrusem. Przygotuj dwie świece. Kolor świec ma znaczenie. Jedna świeca symbolizuje ciebie a druga osobę, którą będziesz przywoływać w energii. Świece powinny być w tym samym kolorze. Czerwone albo różowe. Zapal pierwszą świecę przywołując moc ognia i Wenus (jeśli jest o piątek). Zapal kadzidło różane, a najlepiej spal w kadzielnicy czerwone płatki róży. Zapal drugą świecę. Świece ustaw jak najbliżej sobie, mogą się nawet dotykać. Powinny wypalić się do końca. Kartkę schowaj i czytaj codziennie.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.