• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Ewelina

On nie odpisuje

nie piszeSpotkanie było udane. A jednak po randce on nie pisze, nie dzwoni. Czekasz i zastanawiasz się dlaczego. Może jednak coś „zepsułaś”, może on nie chce cię znać, a może coś mu się stało? Zastanawiasz się czy napisać pierwsza? Dlaczego on nie pisze. Kiedy warto się odezwać i co napisać.

dlaczego on nie pisze

Trzecią możliwość (coś mu się stało) możesz na 99% odrzucić. Co mogłaś „zepsuć”?
Mogłaś za dużo powiedzieć o sobie. Przypomnij sobie czy nie opowiadałaś o swoich „byłych”. To działa odpychająco w jedną jak i drugą stronę. Podczas ekscytującego spotkania on się tym nie przejął, ale potem ochłonął, zaczął przypominać sobie szczegóły spotkania i coś mu się jednak nie spodobało.

Jeżeli jest zauroczony Tobą to zwykle napisze tego samego dnia. Jeżeli spodobałaś mu się to odezwie się w przeciągu 1 do 3 dni. Niektórzy mężczyźni naczytali się (albo nasłuchali), żeby za szybko się nie odzywać i nie ujawniać swoich emocji. Nie chcą wyjść na natrętnego czy „napalonego” więc czekają.
Czasami są też pochłonięci pracą. Kobiety zwykle nie są w stanie pojąć jak ktoś może być aż tak zajęty, że nie może napisać SMS-a. Owszem. I chociaż ciężko w to uwierzyć, to mężczyźni tak mają.

Jeżeli minęły 3 dni i więcej a on milczy- to oznacza jedno. Nie spodobałaś mu się. Może błędnie odebrałaś jego sygnały, gdy on był po prostu miły. Jeżeli on Ci się podoba, to mogłaś nadinterpretować każde słowo, spojrzenie czy gest.

czy się odezwać

Jeżeli on nie odzywa się 3 dni, a tobie zależy, to pewnie masz ochotę pierwsza się odezwać. Masz już dosyć czekania, niepewności, chcesz wiedzieć co dalej. Możesz napisać jednego SMS-a, ale tylko jednego. Nie pisz zbyt obszernie i emocjonalnie. Nie zadawaj pytań i nie rób wyrzutów, że się nie odzywa. Daj znać, że jesteś zainteresowana kontynuowaniem tej znajomości. Zobacz co odpisze. Jeżeli odpisał szybko i wyraźnie się ucieszył, to coś z tego będzie. Jeżeli zwięźle i oschle, to zrobił to z grzeczności. Jeżeli nie odpisał- to daj sobie spokój. Nigdy nie pisz drugi raz. Nie spodobałaś mu się i to nie podlega dyskusji. Zapamiętaj zdanie: „Brak odpowiedzi to też odpowiedź”. W tym przypadku oznacza zdecydowane „nie”.

pisze co jakiś czas

Z tymi co nie dzwonią i nie piszą sprawa jest prosta. Należy usunąć kontakt i zapomnieć. Gorzej z tymi co odzywają się co jakiś czas. Piszą raz na miesiąc. Patrzysz i nie wierzysz. On odpisał po dwóch tygodniach. Jedyne co ci przychodzi na myśl to jedno brzydkie słowo. Z takich relacji lepiej jak najszybciej zrezygnować, bo tylko mącą w głowie i w emocjach.

Często i gęsto życie pokazuje, że on nagle odzywa się, gdy ty zaczynasz się spotykać z kimś innym. Nie jest to wcale takie dziwne. Przestajesz o nim myśleć, a w energii on odczuwa to jako brak i wtedy czuje potrzebę kontaktu. W końcu coś mu „ucieka”. A jest to twoja energia, którą dajesz mu poprzez swoje zainteresowanie.



Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Ewelina


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.