• FaceBook
 • Twitter
 • Plus Google

Twoi doradcy życiowi

Rozwój duchowy

Człowiek posiada nie tylko ciało, lecz również duszę. Niewidzialna, a jednak odgrywa w naszym życiu istotną rolę. Jej pragnienia, to czy je spełniamy, czy ignorujemy, powodują, że widzimy sens życia i potrafimy się nim cieszyć, bądź wpadamy w depresję, czujemy się zagubieni.

Jak rozwijać swoją duchowość? Po co ją zgłębiać?

Jeżeli szukasz odpowiedzi jak dbać o sferę duchową i jak ją rozwijać, jeżeli pytasz: jak żyć, po co żyć ? Dobrze trafiłeś. Poruszamy tematy egzystencjalne, podkreślając, że duchowość odgrywa istotną rolę w naszym życiu. Piszemy o tym wszystkim, czego nie widać okiem, nie można objąć rozumem, natomiast tak doskonale można poczuć sercem.

 • Wróżka Renata

Oznaki przebudzenia duchowego

przebudzeniePrzebudzenie duchowe to w pełni świadome życie tu i teraz. Odnajdujesz się w każdej sytuacji. Tej pozytywnej jak i negatywnej. Ludzie mogą mówić: jesteś dziwny (inny), to niemożliwe, żeby tyle się uśmiechać w twojej sytuacji, jesteś pozytywnie zakręcony (szalony), jesteś silny psychicznie.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Jak prosić anioły o pomoc

aniołAnioły to niebiańskie istoty o bardzo wysokich wibracjach. Wspierają ludzi, pośredniczą pomiędzy Ziemią a Niebem. Czasami obawiamy się prosić anioły o pomoc. Wydaje nam się, że nasze problemy są zbyt błahe dla aniołów. Jednak każdy może prosić anioły o pomoc. One nas nie oceniają i nie krytykują. Zawsze wysłuchają i często pomagają.
Jednak pamiętajmy, że anioły to nie posłańcy od wykonywania poleceń i nie prośmy ich o wszystko co nam przyjdzie do głowy (o to by nie było korków, o znalezienie miejsca parkingowego, czy mniejszą kolejkę w sklepie. Nie ma co przesadzać.

Czytaj więcej

 • Wróżka Róża Alicja

Najważniejsze pytanie w życiu

motylJako dorosły spotykasz się na co dzień z wieloma sytuacjami w życiu. W Twoich relacjach z innymi: w pracy, w domu, w rodzinie, podróżując w nowe miejsca.  Kiedy czujesz, że życie i inni traktują Ciebie przyzwoicie, tak jakbyś tego chciała, czujesz się dobrze, czujesz się pewnie.  Wiesz ze masz dobre życie.  Kiedy nie układa Ci się tak jakbyś tego chciała, zastanawiasz się nad tym, dlaczego?  Czyja tutaj jest wina?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Rozwój duchowy bez uziemiania to ryzyko

c_200_150_16777215_00_images_stories_porady_skok.jpgMoże Ty również znasz ten stan. Zagłębiasz się w świat duchowy i… odlatujesz. Oddalasz się od tego co przyziemne. Znika zainteresowanie materią, na rzecz tego wszystkiego, co materią nie jest. I nawet dobrze ci w takim stanie. Jednak żyjemy na ziemi, mamy ciało i poczucie materii jest nam potrzebne. Jak pogodzić życie w materii i duchowości?

Czytaj więcej

 • annas

Jak muzyka wpływa na czakry

muzykaKażdy lubi muzykę. Gdy zapytać dlaczego, większość osób odpowiada, że słuchanie muzyki jest przyjemne, to forma rozrywki. Jednak muzyka ma też właściwości terapeutyczne, stymuluje i pobudza pracę czakr. Każdy dźwięk wywołuje w nas reakcje i wibracje, które mają na nas spory wpływ. Rodzaj instrumentu muzycznego działa na określony czakram.

Czytaj więcej

 • annas

Karma. Jak ją spłacić

karmaKarma to pojęcie, które jest często używane, a nawet nadużywane. Zwykle na wytłumaczenie niepowodzeń życiowych, nieszczęśliwych związków, nieodwzajemnionej miłości, choroby.
Karma pojmowana jest często jako nieuniknione przeznaczenie, które musi nastąpić i które musimy przeżyć. I tak jest istotnie. Jednak nie należy tego doświadczenia przedłużać i w nim tkwić za wszelką cenę powtarzając: bo to przecież karma jest i kara, którą muszę znosić. Niezupełnie tak jest.

Czytaj więcej

 • annas

Kim jest wampir energetyczny

wampirNie wygląda jak wampiry, które znasz z filmów. Również nie gryzie ani nie wysysa krwi. Zabiera natomiast siły życiowe czerpiąc energię z ludzi. Kontakt z wampirem powoduje, że czujemy się słabi, przygnębieni, a nawet chorzy. On natomiast czuje się lepiej. Nie obronisz się przed nim czosnkiem, jednak możesz ochronić się w inny sposób.

Wampir energetyczny wygląda zewnętrznie zupełnie tak jak inni ludzie. Jednak jego aura już inaczej. Nie potrafi on sam wytworzyć tyle energii ile potrzebuje, dlatego czerpie ją od innych ludzi. Najczęściej nie zdając sobie z tego sprawy.

Czytaj więcej

 • annas

Planety i ich energia

astrologiaPlanety mogą oddziaływać pozytywnie bądź negatywnie na ludzi. Ich działanie zależy od aktualnego położenia względem siebie oraz Słońca. Możemy je podzielić na trzy grupy. Pierwsza określa sferę na którą mamy wpływ, możemy ją zmieniać, zaliczymy tutaj Słońce, Księżyc, Merkurego, Wenus i Marsa i możemy nazwać je planetami indywidualnymi lub osobowościowymi. Do drugiej grupy zaliczamy planety społeczne, czyli Jowisza i Saturna. Trzecia grupa to planety uniwersalne (pokoleniowe), należą do nich Uran, Neptun i Pluton.

Czytaj więcej

 • annas

Dusze młode, dojrzałe i stare. Jak określić wiek duszy?

Dusze młode i stareDusze młode i stare

Zastanawiasz się czy jesteś duszą młodą, dojrzałą, czy starą?

Wiek duszy nie ma nic wspólnego z tym ile masz lat. O wieku duszy nie świadczą też takie cechy jak dojrzałość emocjonalna danej osoby, jej pozycja zawodowa i społeczna, czy status materialny i osiągnięcia (również te duchowe).

Starą duszę możesz odnaleźć w ciele dziecka, a młodą w staruszku. O wieku duszy świadczy bowiem liczba przebytych inkarnacji oraz ilość zebranych doświadczeń.

Czytaj więcej

 • annas

Czy znasz swój ascendent

horoskopCzy znasz swój ascendent?

Każdy zna swój znak zodiaku i zazwyczaj na tym poprzestaje. Jednak sam znak zodiaku, to tak naprawdę, tylko wycinek indywidualnego kosmogramu. Określa w jakim znaku zodiaku masz Słońce. A planet jest w horoskopie dużo więcej, równie ważne są Księżyc, Wenus, czy Mars. Profesjonalny horoskop uwzględnia zatem dużo więcej aspektów, przede wszystkim ascendent.

Czytaj więcej

 • annas

Telegonia. Prawo pierwszej nocy

TelegoniaTelegonia. Czy pierwszy raz ma znaczenie

Pierwszy kontakt seksualny ma ogromne znaczenie. Zazwyczaj nie przywiązujemy do tego uwagi. Było, minęło. W czasach, kiedy seks traktuje się instrumentalnie i zmienia partnerów „jak rękawiczki”, nie chcemy przypisywać temu jakiegoś wielkiego znaczenia. Ze śmiechem mówimy: a jakie to ma znaczenie? Zwykłe sentymenty, jakieś średniowiecze, żeby przejmować się tym, kto był tym pierwszym. Nie chcemy nawet myśleć o tym, że ten „pierwszy raz” ma istotny wpływ na nasze życie. Zarówno na nas, jak i na dzieci, które nam się urodzą. A jednak..

Czytaj więcej

 • annas

Magia ziół. Dziurawiec

To już ostatnie dni na zbiory dziurawca. Kwitnie od czerwca do sierpnia. Najlepiej zbieramy go w słoneczny dzień. Patrzysz na zdjęcia i dalej nie masz pewności, czy roślina, którą zerwałaś to dziurawiec? Żółte, drobne kwiatki i zieloną łodygę posiada wiele ziół. Dlatego zerwij kwiat i zerknij na jego płatki pod słońce. Ma dziurki? A sok z łodygi poplamił ci dłonie na kolor żółty, a roztarty kwiat na czerwony? To z pewnością jest dziurawiec.

Czytaj więcej

 • annas

Nazwa i data założenia firmy a numerologia

c_200_150_16777215_00_images_stories_rozwoj-duchowy_wszechswiat.jpgFirma i numerologia

Zamierzasz otworzyć firmę? Według numerologii warto wybrać dla niej korzystną nazwę oraz datę założenia. Mają one wpływ na rozwój firmy i na to, czy osiągnie ona sukces na rynku. Numerolog pomaga w wyborze (lub zmianie) nazwy firmy, tak aby harmonizowała ona z profilem działalności firmy. Wskazuje datę, która jest najkorzystniejsza na jej zarejestrowanie.

Czytaj więcej

 • annas

Niebieska Pełnia już 31 lipca

Księżyc ma w magii o wiele większe znaczenie niż Słońce. Każda pełnia ma wpływ na ludzi i na zwierzęta. Oddziałuje bowiem na podświadomość, na to wszystko co tajemnicze, głęboko ukryte. Bez znajomości faz Księżyca- nie ma co przystępować do odprawiania magicznych rytuałów.

Czytaj więcej

 • annas

Oczyść siebie i dom paląc zioła

Klątwy i uroki. Choroby głowy i ciała. Nerwice. Nastroje depresyjne i agresja. Wszystkie są oparte na ciężkiej i negatywnej energii. Skąd ona się bierze w nas, wokół nas?
Częściowo sami ją wytwarzamy i gromadzimy. Nie oczyszczamy się codziennie. Mieliśmy stresujący dzień, coś nas zdenerwowało, pokłóciliśmy się z kimś. Możemy również „przejąć” ją od innych osób. Byliśmy w nocnym klubie, piliśmy alkohol, robiliśmy zakupy w wielkim supermarkecie. To proste przykłady, które można mnożyć. Mogliśmy również „paść” ofiarą klątwy czy uroku. Osoba, która ją zadała skierowała w naszą stronę wyjątkowo silną i negatywną energię. Jeżeli byliśmy akurat osłabieni- to mogliśmy ją przyjąć.

Czytaj więcej

 • annas

Kolory energii. Co oznaczają

Energia jest wszędzie. Człowiek, oprócz ciała fizycznego, posiada pole energetyczne zwane aurą. Może czujesz energię? Może ją widzisz?

Kolory energii ludzi, czyli ich aury, są nam dobrze znane. Związane są z czakrami. O kolorach aury powstało wiele opracowań i książek, były one szczegółowo analizowane. Jasnowidz czy bioenergoterapeuta wykonując badanie, widzi właśnie aurę i następujące kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski, indygo, fioletowy, biały.

Czytaj więcej

 • annas

Co powie o tobie kolor

Poznałam Monikę miesiąc temu. Od stóp do głowy ubrana na czarno. Do tego mocny makijaż, nienaturalnie jasny podkład i mocno związane włosy. Po kilku dniach sama powiedziała, że nie znosi innych kolorów, w szczególności różowego. Nie trzeba znać się na symbolice kolorów, żeby wiedzieć jaka „wewnętrznie” jest Monika.

Zastanawiałaś się kiedyś dlaczego lubisz jedne kolory, a innych nie znosisz? Często preferujemy ubrania w konkretnych kolorach, a innych choćby nawet miały super fason- nie założymy. Mówimy wtedy: „źle się czuję w tym kolorze, to nie mój kolor”. Nie zgłębiamy dlaczego tak jest. Tymczasem warto się temu przyjrzeć. Dlaczego? Wyjaśnienie jest proste. I nie polega wcale na tym, że jakiś kolor „po prostu nam się podoba”, czy nie podoba. Każdy kolor coś znaczy i na nas działa. W symbolice ubioru każdy kolor wyraża nasze emocje.

Czytaj więcej

 • annas

Podróże do światów równoległych

Wierzycie w to, że możecie istnieć nie tylko w naszym świecie, a wasze alter ego żyją w innych światach? Jeszcze niedawno takie teorie istniały jedynie w filmach i literaturze science fiction.

Większość ludzi uważa, że ma jedynie „ziemskie” życie. Niektórzy wierzą w reinkarnację, czy życie po śmierci. Mało kto zastanawiał się nad tym, że każdy z nas może mieć kilka (albo więcej) „żyć” równolegle, tzn. żyje w kilku światach jednocześnie.

Brzmi nieprawdopodobnie. Trudno uwierzyć, jeśli się samemu nie doświadczy takiej podróży. Co mówią na ten temat naukowcy? Co mówią ludzie? Jak wyglądają i jaki wpływ mogą mieć na nas światy równoległe?

Czytaj więcej

 • annas

Zdolności parapsychiczne. Jak z nimi żyć?

Posiadasz zdolności parapsychiczne (zwanie też psi) ? Na pewno wiesz, że dla jednych brzmi to interesująco, dla innych śmiesznie, a jeszcze niektórych…przerażająco. Są ludzie, którzy wiedzą czym jest parapsychologia, istnieją też i tacy, którzy słyszą to słowo po raz pierwszy w życiu. Jeżeli sama (sam) masz takie zdolności, to pewnie wiesz, że życie z nimi wcale nie jest takie łatwe jak innym się zdaje.

Wcale nie tak „fajnie” czuć emocje innych ludzi, patrząc na nich widzieć ich problemy. Znajoma podekscytowana opowiada, że poznała fantastycznego faceta z którym na pewno ułoży sobie życie, a ty po chwili już wiesz, że ona nie powinna się z nim spotykać, bo ją skrzywdzi. Rozmawiasz z mężczyzną, którego dopiero poznałaś, który opowiada jaki jest szczęśliwy i jakie ma super życie, a po kilku minutach wiesz, że on oszukuje (być może sam siebie), bo widzisz jego aurę i dostałaś obraz krwawiącego serca, które w dodatku zaczynasz współodczuwać.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Waluta płatności

Wybierz walutę płatności

Płatności realizuje

Visa_Mastercard.jpg

pay_pal.jpg

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.