• FaceBook
 • Twitter
 • Plus Google

Twoi doradcy życiowi

Samouczek

 • annas

Rytuał. Odkryj swoją siłę

Zbyt łatwo ulegasz innym ludziom? Nie masz siły, żeby wyrazić swoje zdanie? Masz wrażenie, że inni ludzie mają na Ciebie zbyt duży wpływ i pogubiłaś się już w tym co jest dla Ciebie ważne?
Wykonaj poniższy rytuał, który pomoże ci odkryć swoją siłę, albo powrócić do odczuwania swojej wewnętrznej siły.

Czytaj więcej

 • annas

Rytuały i zaklęcia miłosne

Sprawy miłosne to najczęstsza przyczyna smutku, czy bólu serca. Jak smutne jest życie człowieka, który nie kocha, nie umie kochać, albo jego uczucia są nieodwzajemnione. Czasami tak bardzo pragniemy miłości, czy wzajemności konkretnej osoby, że decydujemy się na zastosowanie magii. Inne sposoby dawno zawiodły, a my nadal czujemy się samotne, albo tęsknimy za kimś. Ciężko sobie poradzić z tak silnymi pragnieniami i dlatego szukamy pomocy i nadziei w czarach. Próbujemy same same rzucać zaklęcia, albo szukamy osoby, która zajmuje się magią i która może nam pomóc.

Czytaj więcej

 • annas

Oczyszczanie energetyczne

Ludzie dbają przede wszystkim o to co widać. Przemawia do nich to co materialne, namacalne. W pierwszej kolejności troszczą się więc o ciało stosując odpowiednie diety i ćwiczenia, kąpiele i kupując niezliczoną ilość ubrań i kosmetyków. Dbają również o dom, czyszcząc okna podłogi i meble. 
A kto dba o swoją energetykę, o aurę?
Tymczasem to właśnie w niej w pierwszej kolejności pojawiają się choroby, które potem wnikają do naszej psychiki i ciała. Kto dba o to, by oczyszczać energie w mieszkaniu, by negatywne energie nie zakłócały spokoju domowników? Dlaczego ludzie bardziej przejmują się myciem i konserwacją samochodu niż dbaniem o swoje pole energetyczne? Czy to brak świadomości, czy może powoduje to niewiara, że jeśli czegoś nie widać, to tego nie ma?

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami

Jeśli wierzysz w anioły, chciałabyś się z nimi skontaktować, ale nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy ich wizualizować, to karty anielskie są idealnym sposobem, żeby taki kontakt zainicjować i podtrzymywać. Po co kontaktować się z aniołami? Anioły są pośrednikami pomiędzy światem ducha a ziemią. Obdarzone niezwykłą mocą, kierują się najwyższym dobrem. Dlatego ich pomoc oraz rady zawsze wypełnione są miłością. Jeśli mamy problem z podjęciem decyzji, albo jakąś prośbę, to wówczas możemy skontaktować się z tymi Istotami Światła. Karty Anielskie nie służą więc do typowego wróżenia jak np. karty Tarota, ale raczej do rozmowy z aniołami. Są sposobem na skomunikowanie się z nimi i odebraniem przesłania, czy informacji, którą przekazują nam za pośrednictwem kart. W odróżnieniu od kart Tarota nie dają nam niepomyślnych, złych informacji, których możesz się przestraszyć. Ich rolą jest raczej wsparcie, pocieszenie, doradzanie, nakierowywanie na znalezienie rozwiązania.

Czytaj więcej

 • annas

Jak skontaktować się z Aniołem?

Aniołów jest bardzo wiele, można je przyporządkowywać poszczególnym miesiącom, znakom zodiaku, a nawet dniom tygodnia, czy według „sprawowanej funkcji” (Archanioły, Cherubiny, Trony, Serafiny, Cnoty, Moce). Anioły są posłańcami Boga, którzy mogą kontaktować się z ludźmi. To Istoty Światła, które emanują bezwarunkową miłością i spokojem. Organizowane są kursy na których możesz nauczyć się kontaktować z aniołami. Ostatnio pojawiło się wiele książek o Aniołach. Bardzo popularne są karty anielskie, chętnie używane do wróżenia.
Dlaczego tak bardzo interesujemy się aniołami? Po co ludzie chcą się z nimi kontaktować?

Czytaj więcej

Instrumenty Czarownicy

CzarownicaKażda szanująca się czarownica nie powinna rozstawać się z zeszytem w którym zapisuje wszystko, czego się nauczyła i przeżyła. Wpisuje w nim zastosowane zaklęcia, przebieg obrzędów, składniki receptur oraz ważne kontakty. Przede wszystkim odnotowuje w nim skutki swoich poczynań. Księga jest najlepszym podarunkiem dla nowego pokolenia czarownic.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Waluta płatności

Wybierz walutę płatności

Płatności realizuje

Visa_Mastercard.jpg

pay_pal.jpg

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.