• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Niebieska Pełnia już 31 lipca

Księżyc ma w magii o wiele większe znaczenie niż Słońce. Każda pełnia ma wpływ na ludzi i na zwierzęta. Oddziałuje bowiem na podświadomość, na to wszystko co tajemnicze, głęboko ukryte. Bez znajomości faz Księżyca- nie ma co przystępować do odprawiania magicznych rytuałów.

Wyjątkowo silna pełnia już 31 lipca

W lipcu mamy w tym roku aż dwie księżycowe pełnie. Pierwsza przypadała 2 lipca, a druga już niebawem, bo 31 lipca. Pełnia wypada raz w miesiącu, a średnio co trzy lata występuje dwa razy w miesiącu. Mówimy wówczas o tzw. Pełni Niebieskiego Księżyca (Blue Moon). Nazwa pochodzi z języka angielskiego („once in a blue moon”) - i tłumaczona jest jako „raz na niebieski księżyc”, oznacza, że coś występuje rzadko, a niekoniecznie odnosi się do samego koloru. Widzimy ją zwykle w perspektywie barw szarych, różowych, czerwonych. Ostatni „Blue Moon” mogliśmy obserwować w Polsce w sierpniu 2012 roku. A 31 lipca 2015 roku ponownie będziemy mieli taką możliwość.

Wyraź co czujesz i myślisz

Wyjątkowa pełnia Księżyca, przypada w znaku Wodnika. Taki układ dodatkowo wzmocni w nas takie potrzeby jak poczucie wolności i niezależność, własne wizje i indywidualne poglądy oraz nastawienie na to, żeby „iść do przodu”, bez zagłębiania się w sentymentalne wspomnienia. Będzie nas interesować przyszłość, to co mogę zrobić, to co będzie, a nie to co już było. Nie powinniśmy też obawiać się głośno wyrażać swoje myśli i emocje. Jeżeli coś Cię blokuje przed swobodnym wyrażeniem tego co czujesz i myślisz, to masz szansę pozbyć się tego balastu. Wpływy pełni mogą być już wyczuwalne przez większość osób kilka dni wcześniej.

Co czujemy podczas pełni

Zarówno zwierzęta jak i ludzie silnie odczuwają wpływ pełni. Księżyc wywiera wówczas silny energetyczny wpływ na Ziemię. Podczas niebieskiej pełni jest on jeszcze silniejszy. Dlatego podczas pełni możemy odczuwać:

bezsenność

nerwowość

zwiększona emocjonalność

zwiększone pożądanie seksualne, namiętność

wzrost kreatywności (pomysły, wizje)

pobudzenie apetytu

Rytuały podczas pełni

Pełnia jest idealna na odprawianie rytuałów. Odpowiednie będą rytuały ochronne, płodności, na osiąganie wyznaczonych celów, przywołujące wszelkie wizje i prorocze sny. 

Rytuały są różne, bardziej i mniej skomplikowane, z rekwizytami, które niekiedy ciężko zdobyć. Jeżeli pomedytujecie albo intensywnie skupicie się przed i w trakcie wykonywania rytuału, będziecie przekonani o tym, że on się spełni- to wówczas szanse będą o wiele większe. Natomiast nawet najbardziej skomplikowany rytuał nie zadziała jeśli chociaż przez chwilę zwątpicie, że zadziała.

Czasami te najprostsze rytuały są najsilniejsze. Dlatego w pełnię przygotujcie kartkę białego papieru i napisz krótko co chcesz. Formułuj życzenie w czasie teraźniejszym (czyli nie pisz: „Chciałabym mieć dużo pieniędzy”, ale napisz: „mam dużo pieniędzy”. Podczas pisania postaraj się poczuć jak się czujesz jak „to masz”. Schowaj kartkę pod poduszkę, rano przeczytaj i noś przy sobie do kolejnej pełni. 

A kolejna Niebieska Pełnia dopiero w 2018 roku.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.