• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Dlaczego on mi się śni

senSen o „byłym” powoduje, że tracisz spokój. Budzisz się roztrzęsiona, serce wali ci jak oszalałe. Jesteś zdziwiona, pełna emocji. Rozstałaś się nim i nie macie żadnego kontaktu. Pytasz: dlaczego on mi się śnił? Potem przez cały dzień o nim myślisz.

Takie sny potrafią sprawić, że mocno je przeżywamy, zastanawiamy się co oznaczają i nie umiemy ich „wymazać” i zbyt szybko zapomnieć.

Dlaczego śni się „były”?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najpopularniejsze wyjaśnienie brzmi, że skoro on ci się śni to o nim myślisz, albo on myśli o tobie. Jednak byłoby to zbyt proste wytłumaczenie. Niekoniecznie tak jest. Poza tym nie wnosi nic odkrywczego, bo nawet nie wiadomo kto o kim myśli. 

Inne, nieco romantyczne, duchowe wyjaśnienie brzmi, że we śnie spotykają się wasze dusze. W ten sposób przeżywając sytuacje i uczucia, których nie mogą zaznać na poziomie fizycznym.

Jak on ci się śni

Wszystko zależy od tego jak on ci się śni i jak często ci się śni. Im częściej On ci się śni- tym sen ma większe znaczenie. Treść snu jest zawsze bardzo istotna. W uproszczeniu można powiedzieć, że może ci się śnić dobrze albo źle. Zacznij więc od zapisania, czy przypomnienia sobie treści snu, a w szczególności zapisz uczucia jakie miałaś podczas snu.

Sny radosne i spokojne

Śnisz o tym, że wasze senne spotkanie wypełnia czułość, radość. Czujesz się z nim dobrze, bezpiecznie? Może to oznaczać, że dokładnie tych uczuć brakuje ci na co dzień. I to za nimi tęsknisz. Niekoniecznie za „byłym”. Po prostu podświadomie bardzo pragniesz być z mężczyzną, który dałby ci to wszystko o czym śnisz. Kogoś z kim możesz spokojnie porozmawiać, kto cię przytuli, przy kim poczujesz się dobrze i bezpiecznie.
Zazwyczaj też taki sen sygnalizuje, żebyś lepiej traktowała samą siebie. Z większą miłością, wyrozumiałością, troskliwością. Mniej surowo. Po prostu nie oceniaj się i nie wymagaj zbyt dużo od siebie, bądź dla siebie łagodniejsza.

Tęsknisz za nim

Zastanów się czy za nim nie tęsknisz. Może nie pogodziłaś się z rozstaniem i wciąż masz nadzieję, że on wróci i znowu będziecie razem. Twierdzisz, że o nim nie myślisz? Oczywiście, ale robisz tak, bo świadomie odrzucasz rozpamiętywanie przeszłości (bo np. sprawia ci to ból). Wszystkie wyparte w ciągu dnia tęsknoty i myśli, dają o sobie znać podczas snu. Pojawiają się po to, żebyś sobie uświadomiła, że nie przepracowałaś rozstania i cały czas jesteś związana uczuciowo z byłym. Nie pogodziłaś się z rozstaniem, tęsknisz za nim. Tutaj pomoże tylko upływ czasu.

Sny erotyczne

Podobnie ze snami erotycznymi. Możesz być w nowym związku, uważasz że szczęśliwym. Mimo to masz erotyczne sny z „byłym”. Zobacz czy twój nowy partner i związek zaspokaja twoje pragnienia seksualne. Czy jest satysfakcjonujący. Może czegoś ci brakuje, za czymś tęsknisz?

Sny nieprzyjemne i koszmary 

Sen w którym pojawia się twój były przypomina koszmar albo w najlepszym przypadku jest nieprzyjemny? Oczywiście nie oznacza to, że brakuje ci kłótni w związku, czy obecności „byłego” w twoim życiu. Takie sny mogą mówić o nierozwiązanych, niedokończonych sprawach między wami. Często też oznaczają, że „były” myśli o tobie i będzie próbował się z tobą skontaktować. Zobacz co zadzieje się w świecie fizycznym po takim śnie. Bo często jest tak, że były kontaktuje się z tobą, chce się spotkać. Sen może być ostrzeżeniem, żeby w taki kontakt nie wchodzić, że odnowienie kontaktu może mieć przykre konsekwencje.

Sny mają znaczenie

Warto obserwować swoje sny. Przekazują nam istotne informacje od naszej podświadomości, która w ten sposób sygnalizuje nam, że mamy przyjrzeć się jakiejś sytuacji, emocjom. Zawsze ważne są sny, które się powtarzają. W szczególności istotne są te, które wzbudzają w nas najwięcej emocji i których po przebudzeniu nie możemy zapomnieć.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.