• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Uzdrawianie rekonektywne

Uzdrawianie rekontektywne to metoda, która pojawiła się niedawno. Stworzył ją dr Eric Peral 15 lat temu i skutecznie ją propaguje. Cudowne uzdrowienia zdarzają się na całym świecie, dzięki czemu Reconnection staje się coraz bardziej popularne. 
Wyróżniamy tutaj uzdrawianie rekonektywne ((Reconnective Healing®) w którym uzdrowiciel uzdrawia inne osoby oraz bezpośrednie połączenie ze Źródłem ((The ReConnection).

 Czym jest uzdrawianie rekonektywne?

Uzdrawianie rekontektywne jest formą pracy z energią, podobnie jak bioenergoterapia, czy reiki. Różnica polega na tym, że odbywa się na innym, wyższym poziomie częstotliwości, która poszerza nasze pole energetyczne i otwiera przestrzeń wokół nas. W bioenergoterapii korzystamy z własnych „zasobów”. Dlatego Reconnection nieco bliżej do Reiki. Jednak Reiki jest kolektywem, podczas gdy Reconnection jest wibracją pochodzącą bezpośrednio ze Źródła. Stajemy się tutaj tylko bezpośrednim kanałem, przez który spływa ta energia. Sami nie czerpiemy z własnych zasobów, jak również bezpośrednio nie leczymy innych. Jesteśmy przekaźnikiem, a uzdrawianie następuje prostą drogą poprzez energię pochodzącą ze Źródła.

Gdzie i jak można poznać uzdrawianie rekonektywne?

Sesje uzdrawiające

Możesz udać się na sesję. Jedna sesja trwa około 30-40 minut i kosztuje ok. 100- 300zł. (zależy kto ją przeprowadza). Spotkałam się również z osobami, które przeprowadzają takie sesje bez ustalania konkretnej kwoty i możesz sama zapłacić tyle ile uważasz za stosowne i jesteś w stanie. Taka sesja ma długotrwałe działanie, ponieważ wibracja znajduje się cały czas w naszym polu energetycznym.

Przy uzdrawianiu nie stosuje się konkretnej metody, nie ma też znaczenia jakie ruchy wykonujemy i w jakiej odległości stoimy od osoby, która jest uzdrawiana. Uzdrowiciel nie dotyka bezpośrednio osoby, ale trzyma ręce w pewnej odległości (jaką sam uzna za istotną). Energia przechodzi przez oczy i przez dłonie i swobodnie kieruje się do osoby uzdrawianej. Do sesji należy podejść otwarcie i bez sprecyzowanych oczekiwań. Dlatego nie zawsze dostaniemy dokładnie to, czego się spodziewamy i czego pragniemy. Najlepiej zaufać w prowadzenie Wyższej Jaźni, wierząc, że otrzymamy to co dla nas najlepsze w danym momencie.

Wibracja ta jest rzeczywiście bardzo silna, dla osób odczuwających energie może objawiać się jako ciepło, albo chłód, dreszcze, czy drżenie. Często odczuwane są powiewy, ludzie mają wrażenia, że ktoś za nimi stoi, czują dotyk. W trakcie seminarium pojawiają się istoty duchowe, w szczególności Jezus i Budda, nasi opiekunowie duchowi, Anioły. Przychodzą również osoby, które znamy z życia, a z którymi mamy silne połączenie na planie dusz. Czasami widać światła, błyski, czy czuć intensywne zapachy.

Połączenie ze Źródłem

ReConnection (połączenie ze Źródłem) obejmuje seminarium składające się z 5 dni. Pierwszy dzień to wprowadzenie, następne dwa dni to samo uzdrawianie, a następne 2 dni to połączenie ze Źródłem. Żeby połączyć się ze Źródłem należy tylko wyrazić taką chęć (wolę), że mamy ochotę pracować z tą wibracją. Nie ma tutaj znaczenia czy wierzysz w energię oraz czy ją odczuwasz, bo ona i tak działa.

W Polsce odbyło się do tej pory jedno takie seminarium, które skupiło około 100 osób. Koszt seminarium jest taki sam na całym świecie i konkretnie wynosi 333 $. Nie jest to mała kwota, ale ludzie intensywnie pragną połączenia ze Źródłem, ponieważ wtedy zwykle następują zmiany w ich życiu. Każdy kto szuka siebie, jest niezadowolony ze swojego życia i pragnie zmian ma nadzieję na taką transformację.
Rzeczywiście wiele osób po takim seminarium i połączeniu z Źródłem całkowicie zmieniło swoje życie. Zazwyczaj występują istotne zmiany życiowe, takie jak zmiana pracy na inną, nieudane związki rozpadają się, następuje wymiana znajomych. Czasami zobaczymy wyraźnie plan swojej duszy, czyli tzw. cel życiowy oraz dostajemy prowadzenie przez istoty duchowe. Zmiany dotyczą również mniejszych aspektów, takich jak sposób odżywiania, nałogi, czy styl ubierania.

Czy warto skorzystać z seminarium, albo sesji uzdrawiania?

Sesja uzdrawiania to jedno, a chęć połączenia się ze Źródłem (seminarium) to drugie. 
Usłyszysz, że każdy może zostać uzdrowicielem, bo każdy kto znalazł się na takim spotkaniu, czy seminarium, miał to zapisane w planie w duszy i nie pojawił się w tym miejscu przypadkiem. Reconnection to połączenie ze Źródłem, czyli z Bogiem. To praca z energiami. Możesz zapłacić 333$ , ale równie dobrze można samemu nawiązać kontakt ze Źródłem. Bo przecież odbieranie energii opiera się na tym, co sama wypracowałaś, w jaki sposób żyjesz każdego dnia, w jaki sposób podchodzisz do życia. Czy umiesz cieszyć się, odczuwać piękno wokół, żyć uważnie, jaką masz samoświadomość. Jeśli żyjesz w zgodzie ze sobą, bez negatywnych wibracji (gniewu, złości itp.) to sama jesteś w stanie połączyć się ze Źródłem. Sama możesz wyrazić wolę takiego połączenia, a czasami, gdy jesteś na to gotowa- to dostajesz to połączenie w taki sposób, że nie masz wątpliwości, że jest to Źródło. Intensywne światła, odczucia, istoty duchowe. Wszystko to widzisz i odczuwasz przy połączeniu ze Źródłem.

Jednak każdy ma wolną wolę i sam wybierze, czy chce krótszą drogę (333$ za seminarium i inicjację w połączenie ze Źródłem), czy woli własną pracą dojść do tego samego i dostać to, gdy będzie na to gotowy. Pytanie: Ile jesteś w stanie zapłacić za zmianę swojego życia? I dalej uzasadnienie, że ludzie nie cenią czegoś, co dostają za darmo, że jeśli za coś zapłacą, to ma to dla nich większą wartość- wydaje mi się trochę nie na miejscu przy kontakcie z tak wysoką energią. Czy powinno być tutaj miejsce na taki materializm? Zupełnie mnie nie przekonuje takie podejście.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.