• FaceBook
  • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Kolory energii. Co oznaczają

Energia jest wszędzie. Człowiek, oprócz ciała fizycznego, posiada pole energetyczne zwane aurą. Może czujesz energię? Może ją widzisz?

Kolory energii ludzi, czyli ich aury, są nam dobrze znane. Związane są z czakrami. O kolorach aury powstało wiele opracowań i książek, były one szczegółowo analizowane. Jasnowidz czy bioenergoterapeuta wykonując badanie, widzi właśnie aurę i następujące kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski, indygo, fioletowy, biały.

Energia jest kolorem

Inaczej jest z kolorami energii, czyli istot (bytów) które nie żyją w naszym fizycznym świecie lecz w innych wymiarach. Gdy nas „odwiedzają” przybierają najczęściej kształty przypominające mgłę albo dym. Wysokie energie często migocą i skrzą się. Mogą przybrać formę przypominająca ludzkie ciało (rzadko to robią), anioła (klasyczna postać ze skrzydłami) albo zwierzaka (często kot i pies). Jednak najczęściej pojawiają się w formie kuli, przypominają bańki mydlane, wijące się wstążki, czy migające kropki.

Ich kształt nie ma w zasadzie znaczenia. Inaczej jest z kolorem. Stanowi on bowiem główny wyróżnik danej energii, określający to co chce ona nam przekazać.

Energie niskie

Najprościej odróżnić niskie energie. Są ciemne, często czarne albo szare i przybierają formę ludzkich postaci. Są to byty ze sfery astralnej, które pogubiły się, przychodzą z ciekawości albo najczęściej po pomoc. Te byty, chociaż z innego wymiaru, mają niskie wibracje. Dlatego często się ich boimy, nie czujemy się dobrze gdy się pojawiają.

Wyjątkiem są tutaj zwierzęta, które często są czarne (np. czarny kot, pies) i pełnią one wtedy funkcję ochronną. Są strażnikami, którzy chronią i bacznie obserwują. Czasami przyprowadzają inne wysokie energie.

Energie wysokie

Inaczej jest z energiami wysokimi. Pochodzą one z wyższych wymiarów, bardzo wysoko wibrują energetycznie i wypełnia je czysta miłość. Pojawiają one, żeby nam pomóc. Nie przychodzą do wszystkich.

Należy być na nie otwartym. Co to znaczy? Nie są nachalne, nieproszone nie pojawią się. Po drugie nie każdy jest gotowy na kontakt z wysokimi energiami. Jeśli jesteśmy pogrążeni w złości, agresji, nie umiemy wybaczać, kochać- czyli sami na własne życzenie tkwimy w niskich energiach- to te wysokie nas nie przyjdą i nie wejdą z nami w kontakt.

Natomiast jeśli nie pogrążasz się w niskich energiach i nie tworzysz z nimi połączeń tkwiąc w negatywnych ziemskich odczuciach i poprosisz o pomoc- wówczas wysokie energie przychodzą. Nawet jeśli ich nie widzisz.

Wygląd i znaczenie koloru wysokich energii

Czasami mamy szczęście i możemy zobaczyć te energie. Jest to jedno z najpiękniejszych przeżyć, zarówno od strony wizualnej jak i uczuciowej.

Jest to znak rozpoznawczy po którym poznacie, że istota (energia) która do was przyszła jest energią wysoką. I z powodzeniem możecie (jeśli chcecie) nazwać ją aniołem.

Często czuć poruszenie w okolicy serca, ponieważ otwiera się czakra serca. Towarzyszy temu wzruszenie, bezgraniczny spokój i miłość. Ciało może wejść w duże wibracje, niekiedy są tak silne, że masz wrażenie że spadniesz z łóżka czy krzesła.

Kolory tych energii mają istotne znaczenie. Mogą być one jednokolorowe, składać się z kilku przenikających kolorów albo tęczowe. Kolory zawsze są czyste, często delikatne (pastelowe), błyszczące i zwykle skrzą się jak śnieg w słońcu. Przeważnie mają odcienie i taką intensywność koloru, których na próżno szukać w naszym ziemskim i znanym świecie.

Jakie kolory przybierają energie i co one oznaczają?

Kolor perłowy/ diamentowy. Zdarza się najczęściej. Przeważnie energie pojawiają się po kilka i „mrugają”. To pewna forma łaski darów duchowych, którą dostajesz.

Kolor złoty. Często występuje przy medytacji. Po zakończonej medytacji energia „spada” z góry w formie promieni (jak złoty deszcz). Niesamowite odczucie. Oznacza transformację.

Kolor szmaragdowy. Często przesyłany do czakry serca, leczy serce, sprawia że czujemy spokój i radość. Serce się podnosi, a nadzieja znowu się pojawia.

Kolor srebrny. To wysokie energie, które pojawiają się czasami jako opiekunowie kiedy chcemy skontaktować się ze zmarłymi (rozmawiamy z nimi, przywołujemy ich). „Srebrne” po prostu czuwają i obserwują.

Kolor różowy. To czysta miłość. Daje ogólną radość, czułość i spokój, chęci do życia.

Kolor magenta. To kolor miłości. Ma ogromną moc. Pogłębia albo nawet daje zdolności parapsychologiczne.Kolory tęczowe- oczyszczają ciało (często odczuwalne jako wibracje w ciele) z negatywnych doświadczeń (traumatycznych przeżyć), dają wsparcie duchowe poprzez stwarzanie połączenia ziemia-niebo a ciało-dusza.

Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.