• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Rozwój duchowy

Człowiek posiada nie tylko ciało, lecz również duszę. Niewidzialna, a jednak odgrywa w naszym życiu istotną rolę. Jej pragnienia, to czy je spełniamy, czy ignorujemy, powodują, że widzimy sens życia i potrafimy się nim cieszyć, bądź wpadamy w depresję, czujemy się zagubieni.

Jak rozwijać swoją duchowość? Po co ją zgłębiać?

Jeżeli szukasz odpowiedzi jak dbać o sferę duchową i jak ją rozwijać, jeżeli pytasz: jak żyć, po co żyć ? Dobrze trafiłeś. Poruszamy tematy egzystencjalne, podkreślając, że duchowość odgrywa istotną rolę w naszym życiu. Piszemy o tym wszystkim, czego nie widać okiem, nie można objąć rozumem, natomiast tak doskonale można poczuć sercem.

 • Wróżka Ewelina

Serce w klatce, o blokadach na sercu

seSerce stworzone zostało do miłości (bezinteresownej, uniwersalnej). Jest ono najsubtelniejszym ośrodkiem energetycznym w naszym ciele. Każde serce jest wrażliwe i jest podatne na zranienia, co sprawia, że wszelkie doznane „krzywdy” emocjonalne odczuwamy również fizycznie. Serce potrafi boleć, kłuć, ciążyć, pękać z bólu. Ten ból trudno nam wytrzymać. Jeśli raz, albo kilka razy zostaliśmy zranieni, czy przeżyliśmy „rozpacz serca”, to często wolimy je zamknąć. Po co ? Żeby więcej nie czuć tego bólu. W rezultacie zamykamy swoje serce w różne „klatki”.

Czytaj więcej

 • annas

Sen wpływa na rzeczywistość?

Zazwyczaj lubimy śnić. Zwłaszcza jeśli te sny są przyjemne, a nastrój szczęścia udziela nam się i znajduje odbicie w realnym życiu. Niektóre sny wzbudzają nasze zainteresowanie, inne niepokój. Próbujemy sny sprawdzać, potwierdzać. Sen już się skończy i wstajemy, ale odczucia są tak silne, że często (pod wpływem snu) czujemy się zmuszeni postąpić w określony sposób. Udajemy się w miejsce, które nam się przyśniło, albo kontaktujemy się z osobą, którą spotkaliśmy we śnie.

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Czy masz w sobie moc?

Każdy ma w sobie moc. Dlaczego więc mówimy o kimś, że „ma moc”, a w kimś innym tej mocy nie dostrzegamy?

Czy masz w sobie moc?

Czym jest ta moc? Pytanie to pada również w wielu filmach, czy książkach. Na pewno pamiętasz jak w „Gwiezdnych Wojnach” zadaje je Obi-Wan Kenobi. Sporo jest o mocy w tym filmie. Jest ona tutaj nierozerwalnie związana z intuicją (wyczuwanie intencji innych osób), prekognicją (przewidywanie przyszłych zdarzeń), jak również można dzięki niej wpływać na zachowanie innych.

Czytaj więcej

 • annas

Seans spirytystyczny

Mówisz, że nie wierzysz w duchy, albo może twierdzisz, że uwierzysz dopiero gdy je zobaczysz na własne oczy? Nie boisz się thrillerów i horrorów, a opowieści o duchach cię śmieszą? Dla rozrywki, zabawy, czasami z ciekawości chcesz się przekonać czy tzw. duchy istnieją? Nocna pora, atmosfera niezwykłości, strachu, sprawiają, że chcesz spróbować, przekonać się, przeżyć coś niezwykłego. Razem ze znajomymi wpadacie na pomysł, żeby zorganizować sobie nocny i ekscytujący seans spirytystyczny.

Czytaj więcej

 • annas

Uzdrawianie rekonektywne

Uzdrawianie rekontektywne to metoda, która pojawiła się niedawno. Stworzył ją dr Eric Peral 15 lat temu i skutecznie ją propaguje. Cudowne uzdrowienia zdarzają się na całym świecie, dzięki czemu Reconnection staje się coraz bardziej popularne. 
Wyróżniamy tutaj uzdrawianie rekonektywne ((Reconnective Healing®) w którym uzdrowiciel uzdrawia inne osoby oraz bezpośrednie połączenie ze Źródłem ((The ReConnection).

Czytaj więcej

 • annas

Świadomy sen umożliwia spełnienie marzeń

Sen to tak naprawdę tajemnica. Do końca nie wiemy dlaczego pojawiają się w nim określone sytuacje, marzenia, koszmary, czy osoby. Z jednej strony istnieją teorie, że jeśli o kimś intensywnie myślimy podczas dnia i przed zaśnięciem, to ta osoba nam się przyśni. I czasami tak faktycznie się dzieje. Jednak nie zawsze. Możesz być zakochana w jakimś mężczyźnie, nieustannie o nim myśleć i będzie Ci się często śnił, podczas gdy innej osobie w identycznej sytuacji ten wymarzony mężczyzna wcale się nie przyśni (choćby nie wiem jak tego chciała i codziennie wizualizowała go wieczorami). Sen to obszar, którego nie możemy zaplanować rozumem, jest nieprzewidywalny i często zaskakujący. Czasami doskonale go pamiętamy, a wrażenia wywołanego snem nie możemy odsunąć.

Czytaj więcej

 • annas

Ludzie pokazują Ci jaka jesteś

Ludzie są jak lustra. Pokazują Ci to wszystko co jest w Tobie. Gdzieś głęboko, w podświadomości. Dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy będziesz napotykać podobne sytuacje, podobnych ludzi, którzy będą zachowywać się w taki sposób, abyś zrozumiała co jest w Tobie nieuświadomione. Zasada lustra jest prosta. To co skrywasz głęboko w swoim wnętrzu- pojawia się wokół Ciebie poprzez innych ludzi i otaczającą rzeczywistość.

Czytaj więcej

Czego nie zastąpią Ci pieniądze?

Czego nie zastąpią Ci pieniądze?Czy jest przesada w stwierdzeniu, że głębokie relacje międzyludzkie oparte na zrozumieniu i życzliwości odchodzą do lamusa? Patrząc na ludzi można odnieść wrażenie, że najważniejszy jest konsumpcjonizm, czyli materialny aspekt życia. Telewizja, reklamy oraz inni ludzie - bezustannie podkreślają, że twój status i twoją wartość jako człowieka określa zasobność portfela.

Niestety, bez pieniędzy sam czujesz się bezwartościowy. Więc robisz coś po to, żeby wszystko to co robisz - opłacało się i przyniosło materialne i namacalne efekty. Mam pieniądze - więc mam wszystko czego mi potrzeba. A czego nie mam - to przecież sobie kupię i będę szczęśliwy. Wystarczy, że jeszcze kupię sobie piękny dom z ogrodem, wystarczy, że kupię sobie najnowszego mercedesa, że wyjadę do Australii - wtedy będę na pewno najszczęśliwszym człowiekiem. Kupujesz ten dom, kupujesz mercedesa, jedziesz do Australii - a jednak nie czujesz pełni szczęścia. W głowie masz już następne projekty o tym co da ci to szczęście. To najczęściej następne materialne projekty. Musisz tylko zarobić więcej pieniędzy i będziesz miał już naprawdę wszystko.

Czytaj więcej

Ty kochasz, a on nie kocha? Rób przepływ miłości

Miłość jest najwyższą energią. Oznacza to, że posiada bardzo wysokie wibracje. Nic nie może z nią się mierzyć, ani strach, ani lęk. Miłość może transformować negatywne uczucia i przekształcać je.
Jak obudzić w sobie taką miłość?
Znajdź coś, lub pomyśl o osobie, którą kochasz. Możesz usiąść w ciszy i połączyć się energetycznie z dowolną rośliną, czy drzewem. Jeśli pokochałeś inną osobę, masz z nią połączenie duchowe- to otwiera ono twoje serce. I wszystko układa się pięknie, o ile ta osoba odwzajemnia nasze uczucia. Ty wysyłasz energię miłości do tej osoby, a ona do ciebie. Robicie przepływ, który sprawia, że kochające osoby promienieją szczęściem, radością życia. Sprawia to energia miłości.

Czytaj więcej

 • annas

Czy to jest miłość?

„Gdy nie ma miłości, wszystko jest zimne”- pisze Osho. Nie odczuwamy radości życia. Miłość kojarzymy prawie zawsze z relacją mężczyzna: kobieta, czy rodzic: dziecko. Tymczasem jest to miłość polegająca na przepływie z serca do serca i utożsamiana z emocją, czy uczuciem. Mówimy że kogoś kochamy myśląc o tym, że go bardzo lubimy i pociąga nas seksualnie.

Tymczasem uniwersalna miłość nie jest dokładnie tym samym. Jest to najwyższy rodzaj energii, która płynie z każdej strony, jest wszędzie. Energia ta ma potężną moc, odczuwając ją- wypełniamy się nią. Zmieniamy się my i zmienia się otoczenie wokół nas.

Czytaj więcej

 • annas

Jesteś dawcą? Odzyskaj swoje energie

W życiu cały czas wymieniamy się energią. Powinna ona krążyć zgodnie z zasadą: jeśli dajesz to i bierzesz. Natomiast jeśli dostajesz- oddajesz. Energia staje się w ten sposób kołem, przepływem bez zakłóceń. Jednak często jest inaczej. Są typowi dawcy i biorcy. Zarówno dawanie jak i branie nie jest czymś złym. Najważniejszy w tym procesie jesteś ty, a konkretnie sposób w jaki dajesz i w jaki przyjmujesz. Jeśli dajesz i nie oczekujesz nic w zamian- to jest to pozytywna forma dawania. Natomiast jeśli dajesz „po coś” (niekoniecznie dla zysków finansowych, ale np. po to, żeby być lubiana, kochana, chwalona itd.)- to wówczas przepływ energii jest zakłócony.
Taka postawa niesie ze sobą określone konsekwencje. Co konkretnie powoduje? Dlaczego tak ważne jest zachowanie równowagi? Jeśli jesteś dawcą- to czy przypadkiem nie kryje się pod tym coś więcej niż bezinteresowna chęć pomocy innym ludziom?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Wahadełko - jak zacząć?

Wahadełko - jak zacząć?

Zobaczyłaś jak wróżka posługuje się wahadełkiem i pomyślałaś, że też chciałabyś spróbować? Zastanawiasz się czy możesz się nim posługiwać, a może myślisz co można właściwie „zbadać” wahadełkiem, albo do czego tak właściwie je użyć?

Czytaj więcej

Dlaczego oceniamy innych?

-Magda jest taka próżna, co dwa dni chodzi do fryzjera i wydaje całą wypłatę na ciuchy....
-Ewa jest złą matką i żoną. Ciągle krzyczy na dzieci i nie dba o dom...
-Adam nie chodzi do kościoła, na pewno jest złym człowiekiem...
-Znowu dostałeś dwójkę. Jesteś głupi i nieodpowiedzialny...

Takie oceniające opinie i zdania słyszymy codziennie. Nawet sami je wypowiadamy. Warto się zastanowić dlaczego tak łatwo przychodzi nam krytykowanie innych ludzi?

Czytaj więcej

 • Wróżka Ewelina

Czy warto zamówić portret numerologiczny?

c_200_150_16777215_00_images_stories_numerologia.jpg

W ezoteryce istnieje kilka narzędzi, które umożliwiają uchylenie tajemnic osobowości, czy zajrzenie w przyszłość. Numerologia to jedna z popularniejszych i chętniej stosowanych metod, które oferują poznanie siebie i przyszłości.
W astrologii trzeba znać dokładną godzinę urodzenia, a w tarocie posiadać przy sobie karty. Natomiast numerologia nie wymaga żadnych narzędzi oprócz kartki papieru i długopisu oraz podstawowych danych z aktu urodzenia, które przecież każdy pamięta. Numerolog zapyta cię o dzień, miesiąc i rok urodzenia oraz o imię (imiona) z aktu urodzenia, nazwisko oraz jeśli jesteś kobietą o nazwisko panieńskie.
Następnie sporządzi stosowne obliczenia, na podstawie których powstanie portret numerologiczny.

Czytaj więcej

Pokochaj swoje wewnętrzne dziecko

Czy czujesz się bezwartościowa? Jesteś smutna, niezadowolona? A może nie wierzysz w siebie, w to co mówisz, w to co robisz? W życiu kierujesz się opinią innych ludzi, a nie tym co Ty uważasz za słuszne. Może ciągle starasz się udowadniać innym jak jesteś dobra, zdolna, pracowita?
Efektem tych uczuć i emocji jest Twoje nieustanne staranie o coś i o kogoś. Ale nie wiadomo jakbyś się starał(a) to i tak jesteś nieszczęśliwa i nie czujesz spełnienia. Popadasz w pracoholizm, szukasz ludzi, którzy potwierdzają słowami Twoją wartość, ciągle się uczysz, bo wydaje Ci się, że za mało wiesz i potrafisz.
Jeśli tak jest, to Twoje wewnętrzne dziecko jest smutne i pora z nim porozmawiać.
Bo wcale nikomu nic nie musisz udowadniać. Jak każdy jesteś wyjątkowa, a zdanie innych– to tylko ich zdanie.

Czytaj więcej

 • Wróżka Renata

Jak poszerzyć pole energetyczne (aurę) ?

c_200_150_16777215_00_images_stories_aura.jpg

Pole energetyczne, zwane aurą otacza wszystkich ludzi, zwierzęta, rośliny, przedmioty. Chociaż trudno je zobaczyć, to jednak jego warstwy otaczają nas i wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Im większe i silniejsze jest nasze pole energetyczne – tym jesteśmy zdrowsi, spokojniejsi, szczęśliwsi. Warto więc o nie dbać poszerzając je, czy systematycznie oczyszczając.

Czytaj więcej

 • annas

Poczucie wartości. Niskie, czy wysokie? Jak sprawdzić?

Czy potrafisz jasno komunikować swoje potrzeby? Czy patrząc w lustro mówisz sobie fajna z Ciebie kobieta? Czy czujesz się bezpiecznie? Czy masz pasję (talent) który rozwijasz i to lubisz? Czy lubisz swoją pracę/ szkołę? Czy często cieszysz się i uśmiechasz? Czy chętnie podejmujesz nowe wyzwania życiowe, nie bojąc się ewentualnych porażek? Czy szanujesz innych ludzi? Czy umiesz przyjmować i dawać komplementy?
Jeśli na większość z tych pytań odpowiedziałaś tak- to oznaczy, że prawdopodobnie masz wysokie poczucie swojej wartości. Masz sporo szczęścia. Bo niewiele kobiet może się tym poszczycić.

Czytaj więcej

 • annas

Jak przemawia dusza?

Czy posiadasz świadomość, że masz duszę? Czy czujesz jej potrzeby i pragnienia? Po co wsłuchiwać się i rozmawiać z duszą?
Przychodzimy na świat i bezustannie ktoś narzuca nam swoje zdanie. Postępujemy tak, aby kogoś zadowolić, rodziców, nauczycieli innych ludzi. Czy starasz się zadowolić wszystkich innych za wszelką cenę i wbrew sobie? Jeśli tak– to nie słyszysz siebie. Potem przychodzi taki czas, często koło 40 tki, ale przeważnie kilkanaście minut przed śmiercią, gdy nawiązujesz kontakt z duszą. I czujesz się pusty, a życie traci sens. Pytasz siebie co zrobiłeś takiego co dało Ci autentyczną radość i satysfakcję? Latami zakładane maski sprawiły, że grałeś narzucone role: męża, żony, ucznia, pracownika, szefa, ojca, matki, czy córki bądź syna. Odgrywając role stajesz się aktorem w życiu. Powielasz schematy, nie swoje wzorce. I gdy przychodzi przebudzenie to zastanawiasz się czego tak naprawdę pragniesz i kim właściwie jesteś.

Czytaj więcej

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.