• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Śmierć kliniczna zmienia życie

śmiecDoświadczenie śmierci klinicznej wywołuje tak głębokie przeżycia wewnętrzne, że zmienia świadomość człowieka. Inne postrzeganie śmierci związane jest również z innym postrzeganiem życia. Ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, zrozumieć, zaakceptować, uczyć się od początku. Niby masz to samo życie, a wszystko nagle się zmienia. To samo mieszkanie, miasto, praca, a jednak czujesz jakbyś narodziła się na nowo. Wszystko odczuwasz inaczej, myślisz inaczej i zaczynasz żyć inaczej.

czym jest śmierć kliniczna

Śmierć kliniczną definiuje się jako "stan, w którym znajduje się człowiek lub zwierzę w kilka minut po ustaniu krążenia i oddychania, gdy zabiegi reanimacyjne mogą jeszcze przywrócić funkcje życiowe organizmu" (Słownik języka polskiego PWN). Śmierci klinicznej doznajemy najczęściej wskutek nagłych wypadków oraz podczas operacji.

co mówią inni

Relacje osób, które doświadczyły śmierci klinicznej, są bardzo podobne. Po opuszczeniu ciała mija zupełnie ból i strach. Pojawia się błogi spokój. Wszystko wypełnia bezgraniczne szczęście i miłość. Zwykle widać wydarzenia z życia, które pojawiają się podobnie jak szybko przewijany film. Czasami spotyka się bliskie osoby zmarłe, a czasami są to opiekunowie duchowi.

śmierć kliniczna w filmie

W filmie „Medium” bohaterka doświadcza śmierci klinicznej. Podczas powodzi na chwilę umiera i przenosi się jako dusza do innego świata. Nie może zrozumieć tego co się stało. Dziennikarka, nastawiona na robienie kariery, nagle zaczyna zmieniać się wewnętrznie. Przestaje jej zależeć na sławie i na pieniądzach, a zaczyna rozmyślać nad sensem życia i nad śmiercią. Oddala się od swojej pracy, od swojego partnera, który nie potrafi jej zrozumieć. Dopiero kontakt z mężczyzną, który jest medium i ma podobne przeżycia oraz podobne wibracje, przynosi jej ukojenie.

po śmierci klinicznej

 • Rzeczy materialne przestają mieć znaczenie. Już wiesz, ze liczą się tylko odczucia. Tylko je „zabieramy” ze sobą na „tamten świat”. Nie mieszkanie, samochód, ubrania. Gromadzenie pieniędzy przestaje mieć znaczenie.
 • Cieszysz się życiem, doceniasz je. Zmienia się podejście do życia.
 • Nie boisz się już śmierci. Bo wiesz, że nie ma się czego bać.
 • Pogłębia się wiara. Wierzysz w życie po śmierci, w dusze, w anioły.
 • Zaczynasz więcej czuć. Poziom empatii gwałtownie wzrasta. Wiesz, że wszyscy są ze sobą połączeni.
 • Doceniasz jak ważni są ludzie i pozytywne relacje oparte na miłości, tolerancji i akceptacji. Nie krzywdzisz już nikogo, a twoja wyrozumiałość dla ludzkich zachowań często dziwi innych ludzi. Nie ma w tobie agresji, pojawia się natomiast potrzeba pomagania innym ludziom. Nie masz też w sobie potrzeby rywalizacji z innymi.
 • Mówisz prawdę. Nie oszukujesz, nie kłamiesz, bo nie ma na to w tobie wewnętrznej zgody. Wiesz, że prawda jest najważniejsza.
 • Rośnie zainteresowanie sprawami duchowymi. Pogłębia się odczuwanie oraz często pojawia się dostrzeganie zjawisk nadprzyrodzonych, w tym częste jest widzenia aury. Nie tylko czujesz energie, ale często je widzisz i masz z nimi łączność. Anioły, inni zmarli są tak samo obecni w twoim życiu jak żyjący znajomi i rodzina.
 • Pogłębia się intuicja i pojawia się telepatia. Odczuwasz odczucia innych ludzi (nawet na odległość) oraz często wiesz co myślą (zwłaszcza jeżeli masz z nimi silne połączenia na poziomie energii).
 • Pogłębia się wrażliwość na różne bodźce. Światło jest intensywniejsze, tak samo jak różne odgłosy. Zaczyna przeszkadzać ci chaos i hałas. Szukasz ciszy w której znajdujesz spokój. 
 • Pogłębia się również wrażliwość. Głębiej odczuwasz również sztukę, muzykę, taniec, poezję. Wszystko to, gdzie wyraża się dusza.

Często masz wrażenie niezrozumienia. Czujesz się inna, bo ludzie wokół nie są w stanie zrozumieć tego co czujesz i widzisz. Mogą więc pojawić się różne problemy psychiczne związane z poczuciem osamotnienia. Żyjesz, a tak naprawdę jesteś sama ze swoimi odczuciami i innym sposobem postrzegania świata.
Pojawia się często tęsknota za światem w którym byłaś jako dusza. Za panującą tam uniwersalną miłością i bezgranicznym spokojem. Często chciałabyś tam po prostu wrócić, żeby znowu poczuć miłość bezwarunkową, o którą na ziemi tak trudno. Zwłaszcza wtedy kiedy w życiu pojawiają się problemy, które cię przytłaczają.

śmierć kliniczna to temat kontrowersyjny

Osoby, które jej nie doświadczyły, próbują uzasadnić, że wizje i uczucia, które pojawiają się podczas tego doświadczenia, to jedynie halucynacje. Jednak jak wytłumaczyć fakt, że wszyscy mają podobne przeżycia, że stwierdzono ich zgon a one wracają i dokładnie opisują wszystko co działo się w pomieszczeniu. I jak wytłumaczyć to, że śmierć kliniczna wywołuje w ludziach tak ogromne zmiany wewnętrzne.

„Śmierć ciała jest jak pogrążenie się we śnie. Duch wywołuje Duszę, która jest dzieckiem Ducha. Dusza wychodzi przez ostatnią "pieczęć", przez "tunel"; to światło na końcu, naprawdę jest niewidzialnym wymiarem, za którym ona tak bardzo tęskniła-i ciało umiera. To trwa tylko chwilę i jest bezbolesne.
Od tej chwili istota jest świadoma jak nigdy dotąd; może widzieć wszystkie poziomy znajdujące się poniżej, wokół niej i poprzez nie, ponieważ stała się czystą Zasadą światła. W tym Królestwie
ona już nie cierpi z powodu bólu czy agonii ciała; nie cierpi z powodu utraty ciała czy zawiedzionych nadziei - ona tylko "jest". To zwie się^Krainą Szczęścia" lub tym, co Yeshua ben Joseph (Jezus) nazywał "Rajem". Śmierć nie powinna wzbudzać lęku, bo ona nie jest "końcem", jest jedynie kontynuacją tego czym jesteś” (Ramtha,"Kochaj siebie w życiu").

Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.