• FaceBook
 • Twitter

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Renata

Andrzejki w Pandemii – czy w tym roku ten szczególny wieczór będzie zupełnie inny?

c_200_150_16777215_00_images_Andrzejki_w_Pandemii_kwadrat.pngAndrzejki przypadają na wieczór z 29 na 30 listopada w wigilię świętego Andrzeja, patrona Szkocji, Grecji i Rosji. Jest to tradycyjnie idealny czas na wróżenie, a symbole w postaci czarnego kota, kadzideł, świec i znaków zyskują szczególną moc. Tego dnia wiele osób chce odsłonić swoja przyszłość, rozwiać niepewność, uzyskać odpowiedź na trapiące ich wątpliwości. Popularne jest lanie wosku, wróżenie z kart i inne metody mające odsłonić co kryje los, by umieć się na to przygotować, lub uniknąć zagrożeń i ominąć niebezpieczeństwa.  Tej nocy wróżki i wróżbici przeżywają prawdziwe oblężenie, tak wielkie jest zainteresowanie odkrywaniem tajemnic. Wiele osób prosi profesjonalne wróżki by postawić im wróżbę z kart tarota czy zastosować inną metodę.

Przed pandemią organizowane były spotkania z wróżkami na Imprezach Andrzejkowych gdzie uczestnicy hurtem otrzymywali wróżby. W tym roku nie będzie to możliwe z oczywistych powodów.

Czy w takim razie jest szansa by otrzymać profesjonalną wróżbę tego dnia? Oczywiście, że tak. Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest wykonanie telefonu lub zadanie pytania poprzez sms.

Ja również tego dnia będę intensywnie pracować, by zapewnić wszystkim potrzebującym dostęp do wspierającej wróżby. Wraz z innymi wróżkami i wróżbitami będziemy czytali z kart i lali wosk. Jak co roku będziemy tez udzielać porad telefonicznych.

Czy Tobie uda się do mnie dodzwonić tego wieczoru?

Nie mogę tego zagwarantować bo jest to czas pandemii wzbudzający wiele niepewności i bardzo wiele osób będzie chciało znaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania i dowiedzieć się co je czeka. Nawet nie zaglądając w karty wiemy, że czeka nas gorąca linia i gorąca noc! Wiemy też, ze nie wszystkie telefony uda nam się odebrać, nie wszystkim zdołamy pomóc...dlatego bardzo was zachęcamy, by skontaktować się z nami już wcześniej.

Czy jest jakieś rozwiązanie?

Oczywiście, że tak. Jesteśmy profesjonalistami i wróżymy cały rok. Każdego dnia pomagamy ludziom takim jak Ty w bieżących problemach. Dla nas Andrzejki to również dzień szczególny ale potrafimy pomagać również na co dzień. W przypadku profesjonalnych działań nie ma aż takiego znaczenia czy wróżymy w Andrzejki czy kilka dni przed.

Dlatego nie czekaj do Andrzejek. Skontaktuj się ze mną lub innymi osobami z mojego zespołu. Otrzymasz wsparcie, wróżbę i poradę. Będzie ona miała taką samą moc jak w dniu na który czekasz. Pamiętaj, ten wieczór trwa tylko kilka godzin a nasze możliwości są ograniczone. Oczywiście możesz próbować się dodzwonić ale może być trudno.

Pamiętaj, zawsze i wszędzie najważniejsza jest dobra energia.
Bo przecież jeśli czujesz się dobrze, bezpiecznie, połączysz się z sercem,
to nieważne czy będą to Andrzejki czy inny dzień.


Wróżka Renata Wykorzystując dar jasnowidzenia oraz karty. Doradzam w problemach miłosnych, zawodowych, finansowych oraz duchowych. Uzdrawiam ciało i duszę.

Przy pomocy opiekuna duchowego kontaktuje się z aniołami.
W ten sposób otrzymuję przekazy ze świata duchowego.
Pomogę Ci - Sprawdź!


A co robić w Andrzejki?

Postaraj się spędzić ten wieczór z bliską osobą, albo bliskimi osobami, zapalcie koniecznie świece (najlepiej białe), zapalcie też kadzidło. Przygotujcie coś pysznego do jedzenia. Weźcie karty, jeśli wróżycie to tarota, a jeśli nie to np. przesłania anielskie i po prostu cieszcie się. Koniecznie też lejcie wosk.

To jakie macie plany na Andrzejki? Wróżycie?

Tradycyjne metody wróżenia w Andrzejki

Metod wróżenia andrzejkowego było i jest bardzo wiele. Poniżej zebrane są te najbardziej znane.

Wróżby Indywidualne

 • Dziewczyny wysiewały w garnkach lub na skrawku pola ziarna lnu i konopi, które zagrabiano męskimi spodniami, w nadziei, że sprowadzi to do domu kandydata na męża (Kresy Wschodnie).
 • Jeśli dziewczyna pościła przez cały dzień i modliła się do świętego Andrzeja, to we śnie mógł ukazać się jej przyszły ukochany.
 • Jeśli ucięta przez pannę w dniu świętego Andrzeja gałązka wiśni lub czereśni zakwitła w wigilię Bożego Narodzenia, dziewczyna mogła liczyć na rychłe pójście za mąż.

Wróżby Zbiorowe

 • Losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu, np. listek oznaczał staropanieństwo, obrączka lub wstążka z czepka – bliski ślub, różaniec – stan zakonny.
 • Wylewanie wosku na zimną wodę (często przez ucho od klucza) i wróżenie z kształtu zastygłej masy lub rzucanego przez nią cienia sylwetki przyszłego wielbiciela, akcesoriów związanych z jego zawodem itp.
 • Ustawianie od ściany do progu jeden za drugim butów zgromadzonych panien: ta, której but pierwszy dotarł do progu, miała jako pierwsza wyjść za mąż.
 • Strona, od której zaszczekał pies, miała być tą, z której nadejdzie przyszły oblubieniec.
 • Dziewczyny dawały psu pieczone pierożki lub kulki z ciasta oznaczające jedną z nich i obserwowały, którą pies zje jako pierwszą.
 • Panny ustawiały się w koło i wpuszczały do środka gąsiora z zawiązanymi oczami; dziewczyna, do której gąsior najpierw podszedł (albo skubnął) – jako pierwsza miała wyjść za mąż (wróżba znana na Kujawach i w Małopolsce).
 • Dziewczyny kładły na ławie placki posmarowane tłuszczem i sprowadzały psa; ta dziewczyna, której placek został najpierw zjedzony, jako pierwsza miała wyjść za mąż (wróżba znana na Mazowszu).
 • Uczestnicy zabawy pisali imiona na dwóch kartkach: imiona dziewczyn na jednej, a chłopców na drugiej. Potem dziewczyna przekłuwała z czystej strony kartkę z imionami chłopców tak, by ich nie widzieć. Dziewczyna miała potem wyjść za mąż za chłopca o imieniu, które przekłuła. Chłopcy natomiast przekłuwali kartkę z imionami dziewczyn (wróżba nowoczesna, znana w całej Polsce) .
 • Wróżenie ze skórki jabłka – panna obiera jabłko tak, by skórka była jak najdłuższa; następnie rzuca ją za plecy przez lewe ramię. Litera, w jaką ułoży się skórka będzie pierwszą literą imienia jej narzeczonego.


Ostatnio dodane artykuły przez: Wróżka Renata


Znaczenie symboli

 • Nowi doradcy
 • Stali doradcy
 • Współpracownik
 • Dostępny przez telefon
 • Dostępny przez SMS
 • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.