• FaceBook
  • Twitter
  • Plus Google

Twoi doradcy życiowi

Wróżka Renata

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami

Jeśli wierzysz w anioły, chciałabyś się z nimi skontaktować, ale nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy ich wizualizować, to karty anielskie są idealnym sposobem, żeby taki kontakt zainicjować i podtrzymywać. Po co kontaktować się z aniołami? Anioły są pośrednikami pomiędzy światem ducha a ziemią. Obdarzone niezwykłą mocą, kierują się najwyższym dobrem. Dlatego ich pomoc oraz rady zawsze wypełnione są miłością. Jeśli mamy problem z podjęciem decyzji, albo jakąś prośbę, to wówczas możemy skontaktować się z tymi Istotami Światła. Karty Anielskie nie służą więc do typowego wróżenia jak np. karty Tarota, ale raczej do rozmowy z aniołami. Są sposobem na skomunikowanie się z nimi i odebraniem przesłania, czy informacji, którą przekazują nam za pośrednictwem kart. W odróżnieniu od kart Tarota nie dają nam niepomyślnych, złych informacji, których możesz się przestraszyć. Ich rolą jest raczej wsparcie, pocieszenie, doradzanie, nakierowywanie na znalezienie rozwiązania.

 


Wróżka Renata Wykorzystując dar jasnowidzenia oraz karty. Doradzam w problemach miłosnych, zawodowych, finansowych oraz duchowych. Uzdrawiam ciało i duszę.

Przy pomocy opiekuna duchowego kontaktuje się z aniołami.
W ten sposób otrzymuję przekazy ze świata duchowego.
Pomogę Ci - Sprawdź!


 

 

Rodzaje kart anielskich

Chociaż może się wydawać, że karty anielskie są do siebie podobne (bo na każdym są przecież anioły) to jednak różnią się od siebie. Każda talia jest inna, posiada inną energię, która sprawia, że z jednymi kartami będzie nam się lepiej „współpracowało”, a inne do nas nie przemówią. W sklepach mamy wiele talii. Zawsze warto zobaczyć je przed zakupem. Najbardziej popularne są karty Doreen Virtue, która wydała również wiele książek poświęconych aniołom. „Przesłania aniołów” są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą losować sobie codziennie jakąś kartę, albo zadawać pytanie i wybierać kartę z jasno określonym przesłaniem (teksty są już napisane na kartach). Przesłania dotyczą różnych sfer życia jak np. zabawa, troska, obfitość. Podobne są również „Karty Archanielskie” Doreen Virtue na których znajdziemy 15 archaniołów (i 45 kart) oraz wskazówki od nich. Kolory kart (złoty, fioletowy, zielony, niebieski) związane są z poszczególnymi archaniołami. Jeśli chcemy kontaktować się konkretnie z Archaniołem Rafałem, albo Michałem to znajdziemy „Karty Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela” i „Karty Archanioła Michała”. Pierwsze odnoszą się głównie do zdrowia, samopoczucia, a drugie wskazują jak odnaleźć w sobie siłę i możliwości do zmierzenia się z trudnościami losu. 
Dla osób, które chciałaby wróżyć z kart anielskich doskonałe będą inne karty, np. „Świetlista Siła Aniołów” Jeanne Ruland z ilustracjami Iris Merlino. W talli podzielono anioły według siedmiu promieni, w służbie ludzkości, osobiste siły anielskie, anioły wtajemniczenia,występują tu również Anioły Ciemności, czyli Lucyfer, Ahriman, Szatan oraz ogólnie karta Anioły Mroku. Osoby zainteresowane kabałą mogą sięgnąć po „Anioły Kabały” Dariusza Cecudy. Swój urok i moc ma również „Anielska Wyrocznia” Ambiki Wauters.

O co można pytać Anioły?

Anioły można pytać i prosić o wszystko, jeśli tylko pytamy o siebie, lub innych (zawsze w imię ich dobra). Nie należy bowiem mieć złych intencji. Dlatego oprócz klasycznych rad i pytań: co chciałybyście mi powiedzieć?- możemy pytać o wszelkie sprawy, takie jak miłość, związki, zdrowie, dzieci, praca, przyjaźń.

Jak wróżyć z kart anielskich?

Wróżenie Niemcy

Przygodę z kartami najlepiej zacząć od „oswojenia się” z nimi. Dobrze jest poznać swoje karty, ich energię. Sprzyja temu dotykanie kart, przyglądanie się im, przekładanie, tasowanie, wpatrywanie się w nie. Po etapie zapoznania się z kartami, można wybierać pojedyncze karty z pytaniem: Co jest teraz dla mnie ważne? Co chcecie mi przekazać? Na co mam zwrócić dzisiaj uwagę? Potem losujemy jedną kartę i staramy się odebrać płynący z niej przekaz. Niektóre karty zawierają pod obrazkiem tekst, który można przeczytać. Na innych widnieje jedynie ilustracja. Warto zawsze postarać się samodzielnie odczytać płynący przekaz, opierając się na intuicji i indywidualnych wrażeniach. Dopiero później przeczytać interpretacje, czy objaśnienie danej karty z załączonej książeczki. Przed wróżeniem staramy się wyciszyć myśli i skupić na pytaniu na które chcemy uzyskać odpowiedź. Tasując karty zadajemy sobie w myślach (lub na głos) to pytanie. Jeśli podczas tej czynności wypadnie nam jakaś karta, to sprawdzamy ją, gdyż jest to to przeważnie ta właściwa karta, która zawiera odpowiedź na nasze pytanie.

Rozkłady z kart anielskich

Bardziej skomplikowaną metodą, wymagającą zarówno intuicji jaki i praktyki w odczycie kart są rozkłady na kilka (kilkanaście) kart. 
Najprostszym rozkładem jest rozkład na 3 karty. Pierwsza karta (z lewej strony) oznacza przeszłość (to było i spowodowało obecną sytuację), środkowa– teraźniejszość (tak jest obecnie) a karta z prawej strony oznacza przyszłość (to będzie).

1..........2...........3

Jeśli masz jakiś problem to idealny będzie rozkład o nazwie piramidka, gdzie układasz karty zaczynając od dołu w trzy warstwy. Dół piramidki (czyli pierwsze trzy karty) określają przyczynę problemu, środek (dwie karty) opisują problem, a szósta karta na samej górze (wierzchołek piramidy) opisuje rezultat (wynik).

               6

          4...........5

1.............2....................3

Innym popularnym rozkładem jest rozkład partnerski, który można stosować dla związków w relacji kobieta: mężczyzna. Nosi nazwę anielskie skrzydła.

1...................2
      3.........4
        5...6
          7

1: jaka jest kobieta w tym związku
2: jaki jest mężczyzna w tym związku
3: czego oczekuje i pragnie kobieta (od mężczyzny i związku)
4: czego oczekuje i pragnie mężczyzna (od kobiety i związku)
5: czego nie chce kobieta, co jej się nie podoba, co jej nie pasuje, tutaj tkwi problem
6: czego nie chce mężczyzna, co się mu nie podoba, co mu nie pasuje, jak on widzi problem
7: wynik (dla osoby, która pyta), jaki będzie końcowy etapOstatnio dodane artykuły przez: Wróżka Renata


Znaczenie symboli

  • Nowi doradcy
  • Stali doradcy
  • Współpracownik
  • Dostępny przez telefon
  • Dostępny przez SMS
  • CallBack

Newsletter

Pozostaw nam swój adres email a będziemy Ciebie informowali o nowościach w naszym portalu.


catchme refresh

Strefa Klienta

Waluta płatności

Wybierz walutę płatności

Płatności realizuje

Visa_Mastercard.jpg

pay_pal.jpg

Nasza strona używa pliki cookies.
By dowiedzieć się więcej na temat polityki prywatności przeczytaj Regulamin.

Akceptuję Cookies z tej strony.